Tarlaya Ektim Soğan , Yaktı bizi ERDOĞAN..

senin akli dengen bozulmus hamur olmus daha cok makarna yersen böyle terbiyesizce konusmaya devam edersin ..

sıkışınca kişiliklere saldırmak.. şhsına söylenen birtek kelime yokken hemde. terbiye dersi vermeden önce biraz aynaya bak. işte chp işte sen. ne diyem ki. seviyene inmeyecem. chp kafası daha nasıl olsun.

asıl seviye ise budur :D mesaj yazıp geelcek mesajları kapamak. Bela sahibinindir chp kafalı zihniyetlerden başka birşeyde beklenemezdi zaten ;) nerde cehepe orda bela. işte örneği. Sadece chp saçmalığına söylenen bir cümleden sonra kişiliğe saldır ve olmayan beyin ve yürekteki pislik.

Ben dilime belayı dolamam. belalılar konuşur , o belada döner dolaşır sahibini bulur.

ayrıca çok hamur yedin heralde. ağzından çıkmıyor bir türlü. yoksa çiftçimisin. seviye lafının ne demek olduğunu öğren sonra gel. tabii yüzün varsa...

bu arada soğan tarlaya değilde birilerinin kafasına ekilmiş. soğan gibi kokan bir beyin.acıyorum sana

yazdığınız şeyleri daldan dala atlamanız hasebiyle dikkate almıyorum. en güze cevabi dostum 7 bela vermistir.oku murat oku bidaha ama fazla ayran icmeden
Murat yerden göğe doğru söylemiş şarkıyı yalan değil. Murat renkler ve zevkler tartışılmaz dimeeee:eek:k:Teşekkürler Recep
hahaha

chp=saçmalık

ercep= bela

o kendince güzel cevap vermiş. kişisel saldırı ve kişiliğini bozmadani. ona saygım var ama sen zavallısın. basit ve zavallısın.

konumuz komik video dan siyaset konusu olmustur..
bakiniz son kez yaziyorum bi daha foruma girmeme karari aldigim icin kapatim ...al senin olsun forum cocuklarla ugrasamam ..hadi bana eyvallahh.

Allah seni islah ve belani versin diyorum bedularimin en kötüsü sana gelsin ..

güle güle. komikmiş. asıl komik sensin. başka komik bişey bulamadın mı? çocuk dediğin senden kat kat daha mantıklı. sen işine bak. güle güle.

ben dilime bedduayı almam ama dikkat et , imanı yerinde olan insan beddua etmez. allah muhafaza sonra sana yapışırda kurtulamazsın. Her ne kadar cahilde olsan beddua etmeyecem. Rabbim ıslah edip akıl fikir ihsan eylesin inşaallah.

Ugur ve Celik dostum konulari yorumlarini mesajlarini hatta özel mesajlari bile gözden geciriniz..Üyeligimin silinmesi bütüm mesajlarimin ve konularimin silinmesini ve silmenizi rica ediyorum. .

SaygILarImla...

evet. bütün yorumlar , cümleler ve özel mesajlar gözden geçirilirse sevinirim.

Kullanıcı şifremi uğura gönderdim. daha kolay olması için.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Tarlaya Ektim Soğan Türküsünün söz ve Notaları
  • Celik
  • Celik,
  • Türküler - Söz ve Notalar
  • 0    6K
Musa'ya (A.s.) rağmen affedecektim
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 0    3K
Ekin Ektim Çöllere Türküsünün Söz ve Notaları