Tarlaya Ektim Soğan , Yaktı bizi ERDOĞAN..

Arkadaslar,iste bu yuzden forumlarda siyasi tartismalarin olmasini istemiyorum. Gozlemlerime ve deneyimlerime gore futbol takimi tutar gibi siyasi parti tutan fikr-i sabit arkadaslar devamli basarisiz olunca eziklik psikolojisi ile digerlerine saygisizca hakaret ediyorlar. Sadece burada degil, butun internet aleminde durum bu ve sanirim iktidara gelene kadar da boyle devam edecek...

güle güle. komikmiş. asıl komik sensin. başka komik bişey bulamadın mı? çocuk dediğin senden kat kat daha mantıklı. sen işine bak. güle güle.

sokak ağzı ile konuşan bir insan için yerim dar muhabbeti! Ancak görüyorum ki sizin AĞZINIZ düzelmeyecek, o taktirde yapacak bir şey kalmayacak..

bela okumak ne ağzı acaba? Onunda açıklamasını yapar mısın ? Merak ettim ;)

Sogan bu arkadaş,tarlada durdugu gibi durmuyo kokusu burnumuzu kiriyo :)

CHP hayranlari vardir ya,hani yanlis bir strateji sonucu savasi kaybeden ama,Türk dünyasini birlestirmek için Ruslara karsi cani pahasina savasirken sehit düsen Enver Pasa'yi hain ilan eden "Tam bagimsiz Türkiye kurduklarini iddia eden Cumhuriyetçi CHP'liler" sizlere söylüyorum.Dönüp bir bakin 1940'li yillara ve idam edileceklerini bile bile,CHP'nin kendi kardeslerini Ruslara nasil teslim ettiklerine bir bakin.

Bakin ki;futbol takimi tutar gibi,hernepahasina olursa olsun CHP'yi tutmaktan vazgeçin artik.Bir parti iktidara gelir ve daha iyisi gelinceye kadar iktidarda kalir,bukadar basit.Kimse bize bugünkü iktidari anlatmasin,halkin gözü kör degil herseyi görüyor.Daha iyisini yapmak istiyorsan çik karsimiza anlat,yok yapamayacaksan otur oturdugun yerde,ona buna çamur atma.Millet memnunki gelenden,gelen gitmiyor oldugu yerden.

CHP zihniyeti kendisini ülkenin tek sahibi,milletide kendine hizmet etmesi gereken bir toplum olarak sayan bir zihniyettir.Bu zihniyete devam ettikleri müddetçe,sandiktan hiçbir zaman zaferle çikamazlar.Tek çareleri kaos ortami yaratmak ve bu kaos ortaminda darbelerin ardina siginarak tek parti dönemine dönmektir (Bir dönemde oldugu gibi).

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Tarlaya Ektim Soğan Türküsünün söz ve Notaları
  • Celik
  • Celik,
  • Türküler - Söz ve Notalar
  • 0    6K
Musa'ya (A.s.) rağmen affedecektim
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 0    3K
Ekin Ektim Çöllere Türküsünün Söz ve Notaları