Korku Çin'de Köpek Katliamı +18

MURATS44

Super Moderator
Allah ac bunları bildiği gibi yapsın inşaallah. bu hayvanlara bu acımasızlık.

[BGCOLOR=rgb(255, 255, 255)][FA]bullhorn[/FA][/BGCOLOR][BGCOLOR=rgb(255, 255, 255)] Video şiddet içerdiği için kaldırılmıştır...[/BGCOLOR]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Madem yiyeceksin adam gibi oldur de ye.

Allah insanligi bu uzakdogulu acimasizlarin eline düsürmesin.Insan dostu köpeklere yaptiklarinin aynisini insanlara yapmaktan çekinmez bu çekik gözlü yaratiklar.Çin'in dünya ekonomisini eline geçirip,ABD'nin koltuguna oturmasi halinde emperyalist ABD'yi mumla arariz gibi geliyo bana.

Buna ragmen birçok ülkenin Çin'ci veya ABD'ci olmasini anlayamiyorum.Al birini vur digerine...

Allah insanligi bu uzakdogulu acimasizlarin eline düsürmesin.Insan dostu köpeklere yaptiklarinin aynisini insanlara yapmaktan çekinmez bu çekik gözlü yaratiklar.Çin'in dünya ekonomisini eline geçirip,ABD'nin koltuguna oturmasi halinde emperyalist ABD'yi mumla arariz gibi geliyo bana.

Buna ragmen birçok ülkenin Çin'ci veya ABD'ci olmasini anlayamiyorum.Al birini vur digerine...

aynen de öyle. doğru söyledin. daha bu videolar neki? Öyle acımasız ve merhametsizler ki? Türkmenlere yaptıklarınıda görmeyin.

yazık ya. köpek eğitimi , köpek oteli diye veriyolar ne eziyetler yapıyorlar.

Hayvan hakkı savunucularından ses çıktığını hiç gören duyan var mı? Derhal Çin'e gidip dünyayı ayağa kaldırsınlar!..

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Çin'de Köpek Vahşeti +18
  • Ugur
  • Ugur,
  • Korku Bölümü (+16)
  • 5    14K
Çin Su İşkencesi
  • Ugur
  • Ugur,
  • Korku Bölümü (+16)
  • 0    230
Doğa İçin Çal 14 - Nihavend Longa - Şehnaz Longa