Zonguldak'lı Genç Akp'li Başkanı çarptı

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Zonguldak'ın Ereğli İlçesi'ne bağlı Ormanlı Belediye Başkanı Ak Partili Yaşar Sever, yolun karşısına geçerken otomobilin çarpması sonucu yaralandı

Kaza, bugün saat 16.00 sıralarında Ereğli'de ErdemirCaddesi'nde meydana geldi. Ormanlı Beldesi'nden bir iş için Ereğli'ye gelen Başkan Yaşar Sever, yolun karşısına geçmek isterken, 19 yaşındaki Birol Ünlü yönetimindeki 67 AH 474 plakalı otomobil çarptı.

Kanlar içinde yere yığılan Başkan Sever'e ilk müdahaleyi çevredekiler, daha sonra yoldan geçen Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları'nın sağlık görevlisi yaptı.

Çağrılan 112 Acil Servis ekibinin kaza yerinde yaptığı müdahalenin ardından da Başkan Sever, ambulansla Ereğli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Doktorlar Başkan Sever'in tedavi altına alındığını söyledi.

Polis, Başkan Sever'e çarpan aracın sürücüsü Birol Ünlü'yü gözaltına alarak soruşturma başlattı.

BEYİN TRAVMASI GEÇİRMİŞ​

Ereğli İlçesi’nde geçirdiği kaza sonucu yaralanan ve Ereğli Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırılan Ormanlı Belediye Başkanı Yaşar Sever’in yapılan ilk müdahalesinde beyin travması geçirdiği ve Beyin Cerrahi bölümüne yatışının gerçekleştiği öğrenildi. Kazanın meydana gelmesinin ardından Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, Gülüç Belediye Başkanı Ak Partili Aydın Güngör, Ak Partili yöneticiler ve önceki dönem ilçe başkanları hastaneye akın etti. Doktorlardan sürekli olarak bilgi alan partililer,hastane önünde beklemeye başladı.

Ak Parti İlçe Başkanı Fatih Çakır, görünmez bir kaza yaşandığını söyledi. Çakır, "Şu an geçmiş olsun diliyoruz biz kendisine. O yüzden geldik. Doktor kontrolü altında takip devam ediyor. Şu an için hayati tehlikesi gözükmüyor inşallah. Ama yinede doktor kontrolünde süreci takip ediyoruz. Pekte görünmez bir kaza. Üzücü bir olay. Bizde süreci takip ediyoruz" dedi.

"BAŞKANIMI HAVADA UÇARKEN GÖRDÜM"​

Kaza sırasında Ormanlı Belediye Başkanı Yaşar Sever’in yanında olan Mehmet Erdoğdu, bir anda Başkan Sever’i havada gördüğünü ifade etti. Erdoğdu, şunları söyledi:

"Şimdi biz her zaman olduğu gibi beraber Ereğli’ye geldik. Geldiğimiz de işlerimizi hallettik. Meydan başında bir lokantanın çıkışında başkanım benden 8-10 metre öndeydi. O esnada ben bir ’Anam’ sesi duydum. Ben başkanı arabaya mı gitti başka bir dükkana mı girdi diye araştırırken ben başkanımızı havada uçarken gördüm. Bir de yere düşüşünü gördüm. Gelen araç önündeki aracı sollarken başkanı görmemiş. Muhtemelen hızlı olmalı ki durum bu kadar şey de yani."

DHA

Ünl olmuştur çarpan. Belediye başkanına çarptım diye ne hava atar. Geçmiş olsun , allah şifa versin inşaallah.

Carpmis lakin öldürememis ünlü olamaz,;) baskani kökten kadirsaydi aha o zaman meshur olurdu ve kral gibi iste bulurdu. :D Bununla gecmis olsun

Carpmis lakin öldürememis ünlü olamaz,;) baskani kökten kadirsaydi aha o zaman meshur olurdu ve kral gibi iste bulurdu. :D Bununla gecmis olsun

aynennnn. ama yinede meşhur olmak için ilk adımı atmış. bidahaki sefer kesin öldürür. hahaha

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Zonguldak
  • Evliya Çelebi
  • Evliya Çelebi,
  • Şehirler
  • 0    2K
İnsan Yapımı En Hızlı Nesneler
  • Ugur
  • Ugur,
  • Video Galerisi
  • 0    27
1904 Yılında Kaybolan SS Nemesis Adlı Gemi Bulundu