Genel Kültür Dövüşçü Hint Horozu Yetiştirme ve Besleme Bilgileri

gelde benimkini dödür usta daha 6 aylık ama sağlam yapılı 2 tane . biri saf hint biriside taşibik kırması getirde benimkileri dövsün sıkıysa.

ben bu işi zevk için yaparım

2013 hem adıyaman hemde hatay kupasını alan hayalet ırkı kalitesini ispatlamıştır.üstelik 7 yıldır yenilmezliğini korumaktadır.hem akıl kutusu hem tırnak hemde taş ustasıdır.sessiz dövücülüğü nedeniyle bu ismi almıştır.ırkın ilk çıkışı balıkesir edremitli tanerin üstün çabaları neticesindedir.geliştirmek ve ilaveleri ise maraşlı mehmet ve karabüklü mehmetin ince hesaplar yaparak 4 farklı ırkın birleşimiyle oluşmuştur.apaçi ırkı saflığını korumak kaydıyla 43 yıldır,kerkenez ırkı 30 yıldır türkiye ve yakın ülkelerde adından söz ettirmektedir.gelecektede hayalet ırkı konuşulacaktır.alanyada bu ırktan 2012 mart-haziran-eylül dönemlerinde 51 adet yavru çıkartıp yetiştirdim.ilk desteden her yavru şov yaptı.ama alanyalı hayvan sevmezler zehir atarak sadece 2 kardeş ve 6 yaşında damızlık baba ile 8 yaşında damızlık annenin hayatta kalmasına sebep olmuşlardır.allah da onlara kendi çocuklarının acısını göstersin derim.onları allaha havale ettim.1 çapar yavrumla 1 günde 4 horoz dövdüm.21 gün sonra 33 dk.da kart teslim aldım dost dövüşü idi,15 gün sonra aynı gün 3 emsal peşine 1 kart 27 dk.da dövdüm.adanada maraşlı mehmetin ürettiği aynı ırk 7 yıldır hiç 4 su görmedi.üstün ırk olduğunu ıspatlaması için tek yapılması gereken reklam idi.bu metni bu nedenle yazdım.herkese hayırlı olsun.yinede şu sözüde söylemeden geçemeyeceğim,ustam karabüklü delicemali derdiki elin iyisinden iyidir benim kötüm...bak hazırla güven...o sana güvenmek için senin güvenini arar...dayağa da düşse oğlundur onu adapte et...gözlerini gözlerinden kaçırmaki korkmasın korkmadığını bilsin...

H A Y A L E T
Ulaş hayalet bize

malatyalıyım 35 yaşındayım 20 yıldır hint horozu besliyorum taşlık ve gagalıksız horoz dövüştürmem ha kendileri yolları kesişip karşılasìp dövusen horozlarım oluyor onlarada gördüğüm anda müdahale ediyorum hobi olarak besliyorum cokda güzel bakıyorum çok şükür

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Hint Yağı
  • :Eylül:
  • :Eylül:,
  • Ansiklopedi
  • 0    1K
Hint-Avrupa Dilleri Asya Boyunca Nasıl Yayıldı?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Tarih
  • 0    2K
Maşallah Maşallah - Hint Müziği
  • Ugur
  • Ugur,
  • Müzik
  • 0    3K
Ashokan Direği - Paslanmayan Hint Direği
  • Ugur
  • Ugur,