Böylesi hic duyulmadi "Öz Kızlarıyla Grup Se.. Yapan Çift"

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Antalya'da öz kızları, 15 yaşındaki H.Ö. ile 16 yaşındaki B.Ö. ve kızlarının sınıf arkadaşı 16 yaşındaki E.E. ve zihinsel engelli 14 yaşındaki Ç.K.'ye silah tehdidiyle tecavüz edip, grup se.. yaptıkları suçlamasıyla tutuklu yargılanan 39 yaşındaki A.Ö. 70 yıl 10 ay, eşi 34 yaşındaki Z.Ö. de 70 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Erzincan'dan 7 yıl önce gelerek Antalya'ya yerleşen ve belediyeye temizlik hizmeti veren taşeron firmada çalışan A.Ö. ile eşi Z.Ö., geçen 24 Kasım'da öz kızları B.Ö. ve H.Ö. ile kızlarının sınıf arkadaşı E.E. ve zihinsel engelli Ç.K.'ya tecavüz edip grup se.. yaptıkları iddiasıyla tutuklandı. 'Sapıklık derecesinde şehvet düşkünü' oldukları mahkeme kararlarına giren anne ve babalarının tutuklanmasının ardından cinsel istismara uğrayan B.Ö. ve H.Ö. ile birlikte iki küçük erkek kardeşi de sosyal hizmetler yurtlarına yerleştirildi.

Antalya 4'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın son duruşmasında mahkeme başkanı Faris Özsoy, önce baba A.Ö.'ye son sözlerini sordu. A.Ö., "Etkin pişmanım" derken, anne Z.Ö. ise, "Bu adamla evlendiğime ve öldürmesinden korkup ihbar edemediğim için pişmanım" dedi. Kısa bir aranın ardından mahkeme başkanı kararı açıkladı.

A.Ö.'ye öncelikle ruhsatsız tabanca bulundurmak suçundan 10 ay hapis ve 500 lira para cezası verildi. A.Ö. ve Z.Ö., kızları B.Ö. ve H.Ö.'ye cinsel istismarda bulundukları için her biri için 15'er yıl 10'ar ay, silahla tehdit ederek E.E.'ye cinsel istismarda bulundukları için 19 yıl 7'şer ay, Ç.K.'ya cinsel istismarda bulundukları için 18 yıl 9'ar ay hapis cezasına mahkum edildi. Toplamda Z.Ö. 70 yıl, eşi A.Ö.'ye ise 70 yıl 10 ay hapis cezası verildi. Kararın açıklanmasından sonra A.Ö. şaşkınlıktan hiçbir şey söyleyemezken, Z.Ö. gözyaşlarını tutamadı.

OLAY NASIL ORTAYA ÇIKTI?

E.E.'nin ailesinin şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada A.Ö. ve Z.Ö. çiftinin, kendi öz kızları da dahil olmak üzere grup se.. yaptıkları belirlendi. Sanıkların kızlarından B.Ö. ilk ifadesinde, "Babam annemi sık sık dövüyordu. Bir gün annem ve kardeşim evde yokken başıma tabancasını dayadı ve arkama geçip, bana tecavüz etti" dedi. Babasının daha sonraki günlerde de 'Bu evde üç harfliler var. Sizde cin var' diyerek kurşun döküp yine tecavüz ettiğini anlatan B.Ö., şöyle devam etti:

"Kardeşim H.Ö.'ye de aynısını yapmış. Durumu anneme anlattı. Annem, babamla birlikte beni odaya sokup, giysilerimi çıkarttı. Annem parmağını vajinama soktu. Bana, 'Senin kızlığını kontrol ediyorum. Patlak mısın, değil misin ona bakıyorum' dedi. Annemin yanında duran babam da beni yatırıp, vajinama parmak soktu. Güya kızlığımı kontrol ediyorlardı."

B.Ö., sınıf arkadaşı olan ve yaz tatilinde aynı işyerinde çalıştıkları arkadaşı E.E.'nin kendi evlerinde kaldığını, bu süre içerisinde babasının E.E.'ye de tecavüz ettiğini anlattı. B.Ö., babasının zaman zaman tecavüzüne mağdur kaldıklarını, bu sıralarda babasının tabancasını kafalarına dayayarak, 'Size cin girdi' diyerek tecavüzüne devam ettiğini, eve gelen arkadaşı E.E.'ye tecavüz etmek istediğinde karşı çıktıklarını, ancak bu kez babasının tüm çocukları toplayıp, başlarına tabanca dayayarak, tehditlerini sürdürdüğünü öne sürdü.

B.Ö., kardeşi H.Ö.'nün arkadaşı olan zihinsel engelli Ç.K.'nın da zaman zaman evlerine geldiğini anlatarak, "Ç.K. da bir ara bizim evde kaldı. Bir akşam biz camiye gitmiştik. Döndüğümüzde, babamın Ç.K.'ya tecavüz ettiğini anladık. Ç.K. durumu annesine anlatmış olmalı ki bir daha bize gelmedi" diye konuştu.

E.E. ise ifadesinde şöyle dedi:

"A.Ö. bana 'Sende cin var. Biriyle ilişkiye girmelisin, yoksa ölürsün' dedi. O kadar korkuyordum ki anlatamam. Karısı da bana cinler musallat olan bir kızı anlatıyor. O kızın iyi bir karı- koca ile tanışıp, o adamla kadının kızla evlenip kurtardıklarını filan anlatıyordu. Sonra beni istemiyor görünüyordu. Kocası benimle birlikte olmak istediğinde bana 'Birlikte ol, yoksa seni öldürür' diyordu. Yani ne yaptığını anlamıyordum. Bir gün A.Ö. tabancasını kafama dayayıp benimle birlikte oldu. Evden kaçtım, yolu bulamayıp döndüğümde karı-koca beni dövdüler. A.Ö., karısı ve ben zaman zaman aynı yatakta birlikte oluyorduk."

Haber365

İnanılmaz birşey . Hemde Türkiye.

Gerçi antalyanın türkiyeyle alakası yok sayılır. Böyle birşey olamazzzz .dehşet bişey.

Bu ne rezilliktir yaa.

Rezillikten öte dehşet bir durum.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Başkanında böylesi, Başkan istedi kendi kalesine gol attı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 1    2K
Tefekkürün ve şükrün böylesi
  • deniz feneri
  • deniz feneri,
  • Dini Konular