Kız Kardeşlerden İlginç İtiraflar

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
İzmir'de yaşayan Gülseren Süngü'nün kızları tarafından öldürülmesinin ardından ilginç ayrıntılar ortaya çıktı.

Gülseren Süngü'yü öldürmeye karar veren kızları korkunç bir plan yaptı. 19 yaşındaki Şeyda P. ve kardeşi Beyza P. önceki gün bu planı uygulamaya koydu.

Olay günü Yeni Mahalle'deki evlerinde annelerinin yüzünü yastıkla kapatan iki kız, elektro şok cihazıyla kafasına elektrik verip, 30 yerinden bıçakladı. Cinayetin ardından iki kız kardeş, olaya hırsızlık süsü vermek için yatak odasını dağıtıp, para ve altınları yere attı.

TOPUĞUNDAKİ KAN İZİ ELE VERDİ

Kız kardeşlerin telefonuyla eve giden Gülseren Süngü'nün sevgilisi Erhan Ş. yatak odasında para ve altınları yere dağılmış şekilde bulunca polisler cinayetin hırsızlık için işlenmiş olabileceğini değerlendirdi. Apartman sakinleri ise sabaha karşı evden gürültü ve bağrışma sesleri geldiğini söyledi. Kızlar, annelerinin eski erkek arkadaşından şüphelendikleri yönünde ifade verirken, polis kızlardan Beyza P.'nin topuğundaki kan izini fark etti. Ölen kadının tırnakları arasında bulunan doku ve saç örnekleri kızların DNA'sıyla uyum sağlarken, evin çevresindeki kamera kayıtları da incelemeye alındı. Bunun üzerine kızlar, annelerini öldürdüklerini itiraf etti.

"EVDE FUHUŞ YAPIYORDU; BİZ DE ÖLDÜRDÜK"

Kızlar ifadelerinde, "Annemizin bize karşı baskıcı bir tutumu vardı. Bizi hor görmesi, kötü bir yaşantısı olması bizleri çileden çıkarıyordu. Onun yaşantısı nedeniyle kimsenin yüzüne bakacak halimiz kalmamıştı. Bize son günlerde yaşattığı onursuz günler bizde annemize karşı bir nefret uyandırdı. Biz odamızdayken gece veya gündüz annemizin yatak odasından sevişme sesleri geliyordu. Yaşadığımız bu çirkin olaylara son vermesi için onunla konuşup bu yaptığı işi bırakmasını, eve erkek getirmemesini, evlenecek yaşta iki kızı olduğunu söyledik. Evimize girip çıkan erkeklerden rahatsızlık duyduğumuzu belirttik. Ama annem 'Ben bu yoldan para kazanıp sizleri okutuyorum. Nankörlük yapmayın. Oturduğum yerden size para bulamam. O zaman siz de benim yaptığımı yaparsınız' dedi. Anneme çok kızdık. 'Biz senin bu işi bırakmanı istiyoruz. Sen bize ne teklif ediyorsun' diyerek tartıştık. O gün annem makasla Şeyda'ya saldırdı ve bacağından yaraladı. Daha sonra plan yapıp, onu öldürmeye karar verdik" dedi. Savcılığa sevkedilen kızlardan küçük olanı Beyza P. cinayeti üstlendi. İki kardeş çıkarıldıkları mahkemede tutuklandılar.

SEVGİLİYE 'SMS' LE HEDEF SAPTIRDILAR!

Yaptıkları planı adım adım uygulayan kızlar, annelerini öldürdükten sonra telefonundan annelerinin sevgilisi olduğu öne sürülen Erhan Ş.'ye (28) "Aşkım, İbo gelecek o gelmeden sen gel" yazılı mesaj göndermiş. Kızlar bir süre sonra ise Erhan Ş.'yi arayıp, "Bizim eve git. Annem bize para verip, 'İzmir'e gidin' diyerek dışarı yolladı. Ama kötü şeyler olacak"demiş. Bunun üzerine eve giden genç adam, zili çalmasına rağmen açan olmayınca kendisinde bulunan anahtarla kapıyı açıp, içeri girdi ve korkunç manzarayla karşılaştı.

İKİSİ DE BAŞARILI ÖĞRENCİLERDİ

Şeyda P.'nin bu yıl İstanbul'da bir üniversiteyi kazandığı, kardeşinin ise lisede çok başarılı olduğu öğrenildi. Söz konusu bıçak ile cihazın 500 metre mesafedeki çöp konteynırın içinde bulunduğu belirtildi. Şeyda P.'nin iki yıl önce jandarma astsubaylık sınavını kazandığı ancak annesinin 'fuhuş' sabıkası yüzünden TSK'ya kabul edilmediği öğrenildi. Öte yandan Beyza P.'nin, Süngü'nün başka bir erkekten çocuğu olduğu ancak Şeyda P.'nin babasının nüfusuna kaydettirildiği dolayısıyla iki kızın üvey kardeş olduğu da ortaya çıktı.

'YAKALANMASAK KURTULACAKTIK'

Süngü'nün kızları "Planımız iyi gidiyordu. Yakalanmasak ondan kurtulacak yeni bir hayata başlayacaktık. Ama başaramadık" dedi.

FACEBOOK'TA MUTSUZLUK MESAJI

Şeyda P.'nin Facebook'ta cinayet öncesi şu satırları yazdığı ortaya çıktı:

"Bir öleni geri getiremezsin, birde kaybolan güveni Doğrularımı götürecek kadar yanlış yapmadım bu hayatta..
Çok sıkıştığım yerlerde boş bıraktım soruları; Şimdi bıraktığım boşlukların birindeyim.
Kimsenin doğrusunu götürmedim ve en önemlisi kimsenin yanlışı olmadım...
Affettiğimden değil; Boş verdiğimden üzerinde durmuyorum çoğu şeyin ..
Ve mutlu olduğum için değil; Güçlü olduğum için gülüyorum"

Yuzunu yastikla kapat,elektro sok ver ve yetmiyormus gibi 30 yerinden bicakla... Bu nasil bir caniliktir...

Esad'i bunlarin eline vereceksin. :)

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Pleiades (7 Kız Kardeş)
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Ansiklopedi
  • 0    7K
Kız Kulesi
  • Ugur
  • Ugur,
  • Ansiklopedi
  • 0    395