Soyadına Bak Sanki Alfabe Tablosu Yaz Yazabilirsen

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Amerikalı kadın Janice Lokelani Keihanaikukauakahihuliheekahaunaele, soyadının çok uzun olması nedeniyle adını sürücü belgesine yazdıramadı.

soyadinda-tam-35-harf-var-5061886-3106-o.jpg soyadinda-tam-35-harf-var-5061886-3106-o.jpg

Hawaiili bir adamla evlenen Amerikalı kadın, eşinin soyadını almasının ardından ilginç bir sorunla karşılaştı. Janice Lokelani Keihanaikukauakahihuliheekahaunaele, soyadının çok uzun olması nedeniyle adını sürücü belgesine yazdıramadı.

YETKİLİLER YENİ SOYADI ÖNERDİ

Bu durum, Keihanaikukauakahihuliheekahaunaele'nin trafik kontrollerinde sıkıntı çekmesine neden olunca, yetkililer, Amerikalı kadına çok daha kısa olan Worth soyadını kullanmasını tavsiye etti.

GERİ ADIM ATMADI

Ancak bunu Hawaii kültürüne bir saygısızlık olarak nitelendiren Janice, geri adım atmadı. ABD'nin eyaletlerinden biri olan Hawaii federal yönetimi ise bu yılın sonunda çıkarılacak yeni ehliyetlerin kadının tam adını içerecek şekilde hazırlanacağını duyurdu.

:D aslında ıyı fıkır böyle uzun karısık bır soyadı alcan,polisi çıldırtcan,snı bırakcak :D

Zaten senin ismini yazana kadar polisin mesaisi biter fazla mesai yapmak zorunda kalir. hahaha

O nasil soyisimmis oyle. Bizde olsa nufus memuru yanlislik yapmis der gecerdik.:D

O soyadi okuyan sasi olur. O kadinin nüfus kagidini hazirlayan bir hafta izin alir. :D

alfabede bile bu adar harf yok.aklında nasıl tutuyor acaba?

alfabede bile bu adar harf yok.aklında nasıl tutuyor acaba?

Onu dogru dedin simdi burda almanyada soyisim gecer öncelikle bu kadini biryere cagirmaya kalktinmi yandin demektir. Söyleyene kadar dilin kördügüm olur.:D

Benim adım soyadım 17 harf. Bende kendi adıma uzun diyorrdum. Şimdi rahatladım :) :D ismim baya bi normalmiş:D

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Tülütabak Nedir?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Ansiklopedi
  • 0    3K
Zambak Yağı Faydaları Zararları
  • :Eylül:
  • :Eylül:,
  • Ansiklopedi
  • 0    1K
Kabak Çekirdeği Yağı Faydaları ve Zararları