İmparator ile GS'in Yolları Ayrıldı.

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Galatasaray'da yapılan olağanüstü toplantıdan Teknik Direktör Fatih Terim'le yolların ayrılması gerektiği kararı çıktı.

Yönetimin bu kararı aldığı sırada idmanda olan Terim, haberi medyadan öğrendi. Galatasaray yönetim kurulu, yaptığı toplantının ardından Fatih Terim ile yollarını ayırdı.

Yönetimin bu kararı aldığı sırada idmanda olan Terim, haberi medyadan öğrendi.

Galatasaray basın sözcüsü Şükrü Ergün, yaptığı açıklamada "Fatih Terim'le yollarımızı ayırdık" ifadelerini kullandı.

BAŞKAN'IN TELEFONLARINI AÇMADI

Real Madrid maçı sonrasında yönetici Adnan Nas'ın "Gitsin şimdi Fenerbahçe'yi de çalıştırsın" sözü, Terim ile yönetim arasındaki uçurumu hepten dikleştirmişti. Adnan Nas'ın bu çıkışı sonrasında Beşiktaş maçı öncesinde ise Başkan Ünal Aysal'ın telefonlarına ve mesajına cevap vermeyen Fatih Terim'in bu tutumu ipi koparma noktasına getirdi, hatta kopardı bile.

TERİM, AYSAL'A SAYGISIZLIK ETTİ

Yöneticilerin de büyük bir bölümü, Fatih Terim'in Milli Takımı çalıştırmasından rahatsız olmalarının yanı sıra son tavrı ile Ünal Aysal'a büyük saygısızlık ettiği görüşündeler. Başkan Aysal'ın konuyu yönetim kurulu toplantısına getirerek son sözü söyledi ve deneyimli teknik adamla yollar ayrıldı.

YENİ ADRESİ MİLLİ TAKIM

2011-2012 sezonunun başında Galatasaray'ın başına geçen ve sarı-kırmızılı takımı 2 sezon üst üste şampiyon yaparak şampiyonlar ligi'nde çeyrek final oynatan Fatih Terim'in yolu, 2013-2014 sezonunda 6. haftaya girilirken Galatasaray'dan ayrıldı.

Birkaç hafta önce A Milli Takım ile 4 maçlığına anlaşan ve bu akşam da Galatasaray ile yolları ayrılan Terim'in artık tek adresi Milli Takım.Sarı-kırmızılı camia ile yolların ayrılması nedeniyle Fatih Terim'in, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yapacağı uzun soluklu teklifi kabul edeceği iddia edildi.

GALATASARAY'IN TERİM'İN YERİNE DÜŞÜNDÜĞÜ İSİMLER

Şok gelişmenin ardından hoca arayışlarına başlayan sarı kırmızı yönetimde adaylarda ortaya çıkmaya başladı. İlk adaylar, Manchester City'i Premier Lig şampiyonu yapan Mancini, Chelsea'yi Şampiyonlar Ligi şampiyonu yapan Di Matteo, bir dönem Chelsea'yi çalıştıran Ranieri ve geçtiğimiz yıl Bayern Münih'i Şampiyonlşar Ligi ve Bundesliga'da şampiyon yapan Jupp Heynckes ilk geçen isimler oldu.

Başkan Ünal Aysal ve yönetim kurulu kısa süre içerisinde teknik adam sıkıntısına son vermesi bekleniyor...

H365

Belliydi zaten. Fatih terimi bir maç için satan, milli bir meselede böyle önemli ve kritik bir zamanda 4 maç idare edemeyen ve sadece bir yenilgi ile bunları yapan yönetim bundan sonra sağlam bir teknik direktör bulamazsa ne avrupada ne de ligde gs yi göremeyiz.

Cok üzüldüm cok Murat birkacta futbolcu ayrilsa örnegin: Drogba, Bruma, Muslera, gibi oyuncular falan.:D

Onlarda ayrılsa o kadar üzülürüm ki. Üzüntüden geceleri uyku girmez gözüme. Kendimi çaya verirdim. bide yanında keyf sigarası. :) Öyle bişey olsa insan üzülmez mi?
sonrada süper ligin 2 üst basamağında 3.süper ligde malatyaspor ile aynı grupta olurlardı. Bende giderdim mahalle maçı seyretmye. izler izler ağlardım

Onlarda ayrılsa o kadar üzülürüm ki. Üzüntüden geceleri uyku girmez gözüme. Kendimi çaya verirdim. bide yanında keyf sigarası. :) Öyle bişey olsa insan üzülmez mi?
sonrada süper ligin 2 üst basamağında 3.süper ligde malatyaspor ile aynı grupta olurlardı. Bende giderdim mahalle maçı seyretmye. izler izler ağlardım

Onlarda olsa üzüntümden adimi unutur. Bizim köy takimi ile oynarken gs'i oralarda görmek beni üzer hemde nasil üzer tarif edemem.

Gicik fenerliler sizi.:D

Fazla sevinmeyin, bir terim gider bin terim gelir.:aslan:

Gicik fenerliler sizi.:D

Fazla sevinmeyin, bir terim gider bin terim gelir.:aslan:

Bundan sonra bin degil bir Terim bile gelemez. Terim sizi degil parayi secti ne demisler "Parayi veren düdügü calar" TFF parayi ver Terimi caldiiiii:aslan:

Onlarda olsa üzüntümden adimi unutur. Bizim köy takimi ile oynarken gs'i oralarda görmek beni üzer hemde nasil üzer tarif edemem.

Heveslenmiyoruz ama bu saatten sonra biri geldi , başladı takıma adapte oldu derken lig bitecek. benim asıl üzüntüm bu. gs şampiyon olamayacak.
Kaptan üzüntüne sonuna kadar katılıyorum :D

Zaten heryil 6 puanimiz kesindi. :haha: Simdi yensek diyecekler teknik direktörümüz yoktu falan gercii olsada yeniyorduk heryil :D

herşeye bahane olur. ona da bulurlar. yenildikleri zaman kesin akşamdan elektrikler kesik olacak. teknik direktörün elektriğini kserler kesin :D

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Çin Şi Huang (MÖ 259-?) Çin'e Adını Veren İmparator
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Biyografiler
  • 0    984
Bu Nasıl İmparator?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Komikler
  • 0    1K
Kâmile Şevki Mutlu (1906-1987)