2013 Eylül Ayı Enflasyon Oranları

Yüksek sayimi iyidir yoksa kücük iyidir. Madem bu kadar akp'yi seviyorsunda neden memlekete dönmüyorsun yurtdisinda kendini eskidiyorsun mahvediyorsun .

çocuklarimdan kopabilsem bir saniye bile kalmam buralarda,ama ne yazikki kopamiyorum.Beni memleketimden koparanlar utansin (eger utanacak yüzleri varsa)...

:) güzel ve sağlam olmuş. O kadar kandırmışlar ki yükseldikçe iyi olduğunu sanıyor kaptan43 :) 12 senedir sürekli düşüyorda düşmesini bile kötü görüyorlar . acaba cehape bunu kaça kadar yükseltirdi. Heralde rekor üstüne rekor eski rekorlarıda kırardı. Memleket kötü diye mi sende gelmiyorsun :) Memleketi sevmek ayrııııııı ekmeği için çine gitmek bile ayrı. Netce itibarıynan Akp :alkis::alkis::alkis:

kötülemek kötü amaaa Akp yi kötülemek sevap heralde :D

Politikayi dine alet etmiyelim akpli oldgun nasil belli oluyor. Onlarda dini politikaya alet ettiler milleti kandirdilar. Siz imam hatipten mezun oldugunuzdan sayilarin coklarinla azlarini ayirt edemiyorsunuz. Biz chp'liyiz onun icin en cahilimiz bile Üniversite mezunudur.

Kimlerin kopardığını söylede hep beraber dua edelim onlara. :) memleketten ayrı kalmanın ne olduğunu biliyorum. avrupanın hiçbir özelliği yok. inşaallah sende kurtulursun birgün.

Kimlerin kopardığını söylede hep beraber dua edelim onlara. :) memleketten ayrı kalmanın ne olduğunu biliyorum. avrupanın hiçbir özelliği yok. inşaallah sende kurtulursun birgün.

Dogru avrupanin özelligi kayboldu akp'nin yüzünden Ortadogunun kiymeti artti. Oraya gidip bombalanmakta var yaniii

Amin,insallah bütün gurbetçiler kurtulur buralardan.
Dua etme isine gelince; liste o kadar uzunki hatim indirmek lazim :)

Böyle cift cift yazarsan cevaplari konulari benim mesaj sayim tabii ki cok olur. hahaha

Avrupa ülkelerinede birer tane chp lazım. Lyondan sevgiler.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Mihail Kalaşnikov (1919-2013)
  • Ugur
  • Ugur,
  • Biyografiler
  • 0    143
2013 yılında 778 kişi idam edildi
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 0    4K
2013 Yılı Dış Ticaret Verileri