Gitti B.k gibi kızlara sarıldı aldattı beni:)) ilaydanın gözyaşları

Daha bu yasta kiskanclik krizine girmeye basladiysa isi zor bu ablanin.:)

Ask iste hicbirseyi görmüyor gözü oglanda kabahat zevksiz sey b.k gibi kiza sarilinirmi hic güzelim kiz dururken :D

Ailesi buna nasıl izin veriyor. Bu yaşta komedi sanıyorlar ama çocuğun aklını bulandırıyorlar. bu çocuğun anne babasını taksim meydanında sallandıracaksın. asacaksın biçeceksin imralıya atacaksın. yuhh yani bu kızın ailesine. ;)

Ne yazik ki böyle seyleri bazi aileler güzel birsey saniyor. Aslinda cocuklarin pisikolojisini bozuyorlar. Herkes herseyden bir menfaat bekliyor. Hep su düsünce ACABA...

ilerde bu çocuk büyüyüp aynı olayı yaşadığında da ellerine kamerayı alıp böyle gülebilecekler mi acaba? Çocuğun kafasında yer edecek şimdiden.Bu kızın anne babasını cahitle abdulheyin eline vermek lazım :D

eyvahlar olsun bu çocuğun ailesine,ne günlere kaldık yaaaaaa eline teli alan çocuğun her yaptığını olaymış gibi çekip yayınlıyor,bunlardan bıktık artık yapmasınlar..şuna güldük interenete,bunu konuşduk internete,helede saçma sapan videolar yokmu onlarda cabası,akıllı işi değil bunlar,onlara komik geliyor ama hiçde değil...bu yaşta bir çocuğun iç dünyasında böyle şeyler neler yapar birhaber değiller,,,anne bana hasta ise onlardan da normal bişey beklenemez...
çocukları internet illetine alet etmesinler,fecebook zaten hep öyle nerde ne yaptın anında nette hiç gizli saklımız kalmadı maşallah...kızıyorum bu zihniyetlere..

konuşan bayanı kınıyorum edepsiz ve çooooook terbiyesiz...

Rüyalarına ( E ) giriyormuş hahaha subhanallah insanı güldürüyorlar,,,

çocuğun bayağı pisikolojisi bozulmuş,,,

Millet herseyi paraya cevirme yolunda bu kizin masum halini belki tvciler görürde birsey olurmu? Umudundalar neyse fazla yazmaya gerek yok.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Böbrek Taşı Şikayetiyle Gitti Üçüz Doğurdu
  • Ugur
  • Ugur,
  • İlginçler
  • 0    1K
Navigasyona eksik yazdığı harf yüzünden farklı ülkeye gitti
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 1    1K
Ferhat Göçer-Yıllarım Gitti