İlginç Acun yetenek görsün.

Bunlar Japon normaldir..

Yeteneksizsiniz Japonya. :D

Yeteneksiz Japon nolcek, daha ayaklarinin ustunde yuruyemiyor.hahaha

Nerde cins bişe varsa kesin çaponlardan çıkar. :) bu neki bende yaparım iki ayağımla hemde :D

Bizim zibidiler yetenek diye 11 yasindaki çocuga "mutlu ol yeter" gibi iç karartan,insani karamsarliga sürükleyen arabesk sarki söyletiyorlar.Arabesk sarki söyleyen 11 yasindaki çocuga nasihat verip,böyle sarkilar sana göre degil demek yerine,alkislayip "finale kadar çikarsin" demeleri yokmu... Allah sizin belanizi versin diyorum,baskada demiyorum...

3 yaşındaki çocuğu baterist diye gazlayanlar onun teneke çalmasını büyük bir gururla izleyenler değil mi? Çağdaş türk ailesiyiz diye çocuğuna 3 yaşında piyano eğitimi aldıran nasıl bir kafa acaba? Dinden , islamdan uzak bir nesil bu ülkeye piyano çalarak, bateri çalarak, rep söylyerek ne kazandıracak. bu videodaki gençler sporcu. biraz abartmışlar ama yine de ilginç. bizdekiler gibi 3 yaşındaki çocuğun geleceğini karartmıyorlar.

Çağdaş türk ailesiyiz diye çocuğuna 3 yaşında piyano eğitimi aldıran nasıl bir kafa acaba? Dinden , islamdan uzak bir nesil bu ülkeye piyano çalarak, bateri çalarak, rep söylyerek ne kazandıracak.

Devlet büyüklerimiz Türk musikisini yasaklayip,"Riyaset-i Cumhur İncesaz Heyeti"ni kaldirarak Cumhurbaskanligi Senfoni Orkestrasi'ni bugünlere kadar yasattilarsa,simdiki gençlerin "Çağdaş" olmak adina piyanoya merak salmalarini çok görmemek lazim.
Neyse ki 75 yil sonra Cumhurbaskani'miz Abdullah Gül “Cumhurbaşkanlığı Klasik Türk Müziği Korosu” nu tekrar kurdu.

Klasik bati müzigine deger vermiyor degilim elbet,fakat türk musikisini "Avrupalilara" sevdirecez diye onlarin enstrümanlariyle çalmaya çalismanin alemi yok.Zira Dünyada kabul görmüs iki muzik türü var,Türk musikisi ve Klasik bati müzigi.Digerleri sadece gürültü.

Türk musikisi'nin yasaklanmasina dayanak olusturan beyinsizler,dayanaklarini Atatürk'ün Türk musikisi hakkindaki bu sözlerini gerekçe göstermislerdir:

"şu okunan ne güzel bir eser, ben zevkle dinledim, sizler de öyle. Ama bir Avrupalıya bu eseri, böyle okuyup da bir zevk vermeğe imkân var mı? Ben demek istedim ki bizim seve seve dinlediğimiz Türk bestelerini, onlara da dinletmek çaresi bulunsun, onların tekniği, onların ilmi ile, onların sazları, onların orkestraları ile, çâresi her ne ise. Biz de Türk musıkisini milletlerarası bir sanat haline getirelim Türk'ün nağmelerini kaldırıp atalım, sadece garp milletlerinin hazırdan musıkisini alıp kendimize maledelim, yalnız onları dinleyelim demedim, yanlış anladılar sözümü, ortalığı öyle bir velveleye verdiler ki, ben de bir daha lâfını edemez oldum".

Türk musıkinin yasaklandığı ve radyolardan kaldırıldığı sırada, bir gece, Dolmabahçe Sarayı'nda, Yunus Nadi bey, ATATÜRK'e ricada bulunur.

- Paşam, alaturka şarkılardan, Türkülerden bizi mahrum etmesinler, zevkimize, duygularımıza müdâhale edildiğinden inciniyoruz, demiş.

ATATÜRK, şöyle cevap vermiştir:

- Ben de hoşlanıyorum, fakat inkılap yapan bir nesil, mahrumiyet ve fedâkârlıklara katlanmak mecburiyetindedir. Ancak milli kültürümüze kıymet verilmelidir.

Avrupalı, savaşlarda yenemediği osmanlının sırrını çözmeye çalışmışlar. Baya bir araştırmışlar. En son demişler ki;
- askerlerin önünde giden bir grup var. Etkili şekilde çıkardıkları ses ve marşlarla askere moral verip , askerin savaşma gücünü arttırıyorlar.

Buna karşılık biz de böyle birşey yapalım diye askeri bandoyu kuruyorlar. Zaman geçtikçe de bizim avrupa manyağı değerli büyüklerimiz diyorlar ki;
-Avrupa da böyle birşey var. Askeri bando(!) bizde yapalım .

veeee kalkıp askeri bandoyu kuruyorlar. Yani, kaynağı Osmanlının mehter takımı olan , askerlere güç ve şuur veren bu birlik , bizden özenerek aldıkları bu meseleyi sonuçta özenti olarak bizde avrupadan aldık. Ne kafa ve bu nasıl bir manyaklık , nedir bu avrupa sevdası?

Avrupanın Osmanlı Türkünden hiç bir fazlası yok. Osmanlı medeniyetinin M si bile yok. Ama son asırda avrupalı şöyle , avrupalı böyle diye diye gaz vererek sanki üstün bir medeniyetmiş gibi gösterdiler hepimize. Medeniyetin temeli olan aile bağı diye birşey yok. Sosyal hayat ise kıyaslanamaz. Dinden uzak bir milletin geleceği de olmaz.

Amerikan film sanayi hollywood'un gerçek kuruluş amacı , amerikan örf ve adetlerini bütün dünyaya yaymaktır. Başarılı da oldular. Amerikanında yahudi tekelinde olduğunu biliyorsak bunun gerçekleştiğini de görebiliriz. Türk adetlerinde yılbaşı kutlaması diye çam süslemek, hindi yemek ve noel baba varmıydı? Artık var. Ne acı......

Siyonizmin amacı bütün dünya da dinsiz ve söylenene itaat ederek yahudi çıkarları için çalışacak bir toplum meydana getirmek. Bunun nedeni de daha ayrı bir konu. Ki, giderek bu amaçlarına da ulaşıyorlar.

Aslında buraya siyonizmle ilgili güzel bir belgesel serisi açacaktım ama 50 bölüm baya uğraştıracak. Uğur reisten direk siteye ekleyeyim dedim ama , video sayfasına ekle dedi :) Aslında izin verse bir defalık karşı köyden bu belgeselin sayfasını yayınlasak fena olmaz. O belgeseli herkes izlemelii . Nedense Tv de yayınlanmasına izin verilmiyor . Bütün islam aleminin siyonizmin amacı ve israilin çalışmalarını öğrenebilecekleri basit anlatımlı bu videoları izlemeleri lazım.

Bu belgeseli izlemek isterdim dogrusu,en azindan linkini bana özelden gönderiver zahmet olmazsa :)

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Acun'a Aref Ghafouri'den Özel Gösteri
  • " W£L!K£ "
  • " W£L!K£ ",
  • Video Galerisi
  • 0    5K
Lahmacun var mi?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Komikler
  • 5    6K
Amerika Yetenek Sizsinizde 9 Yaşındaki Celine'in Harika Performansı