Sıla Yolu Bayburtlunun yeri

tonyDTurk

topragizbiz.com
Selamun aleykum Topraklar

Yeni ogrenmis olduhum bir kac bilgiyi sizlerle paylasmak istedim
sirbistanda "BAYBURTLUNUN YERI TURKISH RESTORANT" belgrade-nis arasi otoban ustunde levhalari belki gormussunuzdur, su aralar bircok gurbetci buradan bahsediyor facebook ta ve youtube da video da yuklemisler zanederim sabah gazetesi de oraya gecicek (kulak dolmasi gecen senedeki moladan sabah tesislerinde) ve dun ogrendihim bayburtlu tam yolun karsisina ikinci yeri de acmis (karsi karsiya otobanda) eskiden sadece tr den donuste gorebiliyordun simdi cift tarafli. Burada konakliyan vardir belki aramizda ?, oteli yok ama tam bir TURK mutfahi olunduhu ve temiz olunduhu bahsediliyor.
Bizde bu yaz nasip olursa ISALLAH yol ustu olduhu icin durup mola verecehiz ve butun algilarimi tabiki sizlere topraklarima aktaracahim.
simdiden herkese iyi tatiller ve hayirli yolculuklar Topraklarim

ps:Adress olarak soylenen aralis servis istasyonu nis ten belgrade giderken 53 cu km near CICEVAC

Aleykum selam adasim.

Arastirmalarima gore haritadaki yer olmasi lazim.:)

Koordinatlari:
43°45'2.35"n
21°27'1.20"e

veya;

43.750653, 21.450333

[HARITA]43.750653, 21.450333[/HARITA]

selam arkadaslar tr den dönuste bende uyradim 27.06.20014 süper bir tesis helehele yemekleri ben bu bayburtlu arkadaslara tesekkür ediyorum bizimlede ilgilendikleri icin her arkadasimiza tavsiye ediyorum emniyetli ve cok guzel bir ortam arkadslar bana macrdan sirplara girildiyinde yerleri oldugunu söylediler hayirli ramazanlar

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri