Başbakan ile oğlu arasında geçtiği iddia edilen konuşma

Söz konusu konusmada geçen sözler,evde bulunan çok miktardaki paralarin elden çikarilmasi vs... Iddia edilen konusma dogrumudur bilemem.Fakat ben Basbakan'in yerinde olsam,yakinlarimin (esim,çocuklarim,torunlarim vs...) uzun yillar boyunca yurt...

 1. #1
  Üyelik tarihi
  08.04.2013
  Mesajlar
  1.525
  Beğendi
  5
  Beğenildi
  45

  Başbakan ile oğlu arasında geçtiği iddia edilen konuşma

  Söz konusu konusmada geçen sözler,evde bulunan çok miktardaki paralarin elden çikarilmasi vs...

  Iddia edilen konusma dogrumudur bilemem.Fakat ben Basbakan'in yerinde olsam,yakinlarimin (esim,çocuklarim,torunlarim vs...) uzun yillar boyunca yurt disinda rahat yasayabilecegi kadar parayi evimde hazir bulundururum.

  Neden diye sorarsaniz

  Cumhuriyet döneminin baslangiç yillarindan beri,çogunlugun sesi olan iktidar partilerinin baskanlari ve bakanlari hapis yatmis,hatta idam edilmislerdir (Adnan Menderes,Fatin Rüştü Zorlu...).

  Osman Oglu Soyadini tasiyan hanedan mensubu kisilerin mallarina el koyup,onlari bes parasiz sürgüne göndererek elin gavuruna muhtac eden,sirtini askerlere dayamis azinlik konumunda olan ve kendini ülkenin sahibi zanneden (Sözde aydin) yöneticiler,çok partili dönemlerdede bos durmamis ve sessiz çogunlugun destegiyle iktidara gelenleri ya idam etmis yada hapse atmistir.Olmadi,partiyi kapatmak için çaba göstermislerdir.

  Durum böyle iken,sessiz çogulugun destegini alip iktidara gelen bir Basbakanin kendisi ve yakinlarinin hayatini güvenceye almasindan daha dogal bir sey olamaz.Malesef Türkiye'de bugün bile azinlik konumunda olmalarina ragmen vesayetçilerin sesi daha fazla çikiyor.Sessiz çogunluk en azindan azinlik konumundaki vesayetçiler kadar sosyal medya ve meydanlarda sesini daha fazla çikarmaya basladiginda,sessiz çogunlugun Basbakanlari kendini güvende hissedeceklerdir.

  Siz ne düsünürsünüz bilmem ama ben bu ülkenin Basbakani olsam,evimde bir kaç milyon dolar bulundururum çünkü azinlik konumudaki vesayetçilerin degil,sessiz çogunlugun Basbakani olurum.Sessiz çogunluk ise bugüne kadar seçtigi basbakanina sahip çikamadi.Ancak Adnan Menderes örneginde oldugu gibi,ölümünden sonra ona anit mezar yaptirabildi...

 2. #2
  Üyelik tarihi
  16.04.2013
  Mesajlar
  4.076
  Beğendi
  232
  Beğenildi
  557
  Bu parayı bulundurmak elbette hakkıdır. Helede içerde ve dışarda istemeyeni çok olduğundan bu en doğal hakkıdır. ama şuda varki, bugün ki Türkiye geçmişin türkiyesi değil. Şu an oturmuş bir sistem var. Sessiz çoğunluk , sesini 12 yıl önce başbakan seçerek göstermiştir. Azınlık oldukları halde sesi daha çok çıkanlar , karşılarında bir ses bulamadıkları için zırvalayanlardır. Sessiz çoğuunluk , hakkını demokrasiden yana , seçim ve sandıktan yana kullanıyor ve kullanmaya devam edecek. Olaki o azınlık dine, bayrağa ,vatana zarar verecek kadar sapıtırlar, o zaman sessiz çoğunluk sesini daha farklı çıkarırki, o azınlığın sesi bir kesilir .... sonsuza kadar.

  Montaj iddasına gelince , en başta içerikteki konuyu saçma seçmişler. Başbakan oğlu ile bu konuyu neden konuşsun ki? Planlarını oğlu mu yerine getirecek. Herkesin montaj kabul ettiğini, ıspatlanmasına rağmen ısrarla gerçektir diyen chp genel müdürünün kışkırtmasından başka birşey değil. Bu kadar ateşle savunduğuna göre kesinlikle kendi bilgisi ve planı dahilindedir. eeee vatan haini olmak kolay değil. Kendi ayıbına bakmadan bu ülkeyi ilerleten değil , zıplatan bir yönetime karşı mhp ile sözbirliği etmişçesine " bu ülke felakete gidiyor " safsaatsının ğeşinden amaçsızca gitmezlerdi.

  bu ülke ne bakımdan, hangi konu açısından felakete gidiyor? bir sormak lazım. Herşey göz önünde , felaket hangi noktada...

  bugün bu ülkede en büyük tehdit , chp-mhp ve bdp üçlüsüdür. bunlar olmasa kesinlikle bu ülke kısa zamanda dünyada çok daha etkili güç sahibi olacaktır.

 3. #3
  Üyelik tarihi
  08.04.2013
  Mesajlar
  1.525
  Beğendi
  5
  Beğenildi
  45
  Ben senin kadar iyimser degilim Murat kardes.Umarim sen hakli çikarsin,bende yanilirim.

Facebook Yorumları

Hızlı Cevap

Sitemize üye olmadan konulara yorum yazabilirsiniz.
Ba$kentimiz? 2 kere yazın,arada bo$luk bırakın

Konu Bilgileri

Bu Konu için Etiketler