Sıla Yolu Sıla Yolu Güncel Haberleri ve Yol Durumu Bilgileri

Sıla yolunda otoban gişeleri kalkacak yerine vinyette gibi bir sistem gelecek demişlerdi demek dedikodymus belliki Hırvat sırb vinetteye geçmemiş.birde kafalarina göre otoban üçretleri alıyorlardı umarım birgün son bulur milletimiz rahat yolculuk yapar.

Bilgiler için teşekkür ederim.Yalnız bir sorum olacak.Üçüncü parti sigorta şu bildiğimiz aracın yeşil sigortası mıdır?bilgi verirseniz sevinirim.

gece 11.00 ile 1.00 arasi ciktinmi Hirvat, Sirp ve Bulgari gündüz gecersin, aksam ezanini kapikule de dinlersin ALLAH`in izniyle
Ben her sene o vakitlerde cikiyorum

merhaba benim bir sorum olucakdi eger yardimci olursaniz memnun olurum ben ingilterede yasiyorum turk pasaportla oturma iznim var 10 senelik visam var arabayla turkiye gelsem her an gibi bir ulkede sorun yasarmiyim normalde ucakla sadece turkiye ve ingiltere giris cikisim var baska ulkeye olmuyor fransa almanya avusturya transit visa almama gerek varmi sizce

merhaba benim bir sorum olucakdi eger yardimci olursaniz memnun olurum ben ingilterede yasiyorum turk pasaportla oturma iznim var 10 senelik visam var arabayla turkiye gelsem her an gibi bir ulkede sorun yasarmiyim normalde ucakla sadece turkiye ve ingiltere giris cikisim var baska ulkeye olmuyor fransa almanya avusturya transit visa almama gerek varmi sizce

Merhaba,neden sorun olsunki.Oturum izininiz var ve arabada sizin veya sizle birlikte gelecek kisi uzerini kayitli ise hic bir sorun cikacagini sanmam.
ingitere cengene dahil olmadigi icin oraya gidenleri vise almasi gerekebilir,bu sizin icin gecerli degil.
icinizin rahat etmesi icin konsoloslugada bilgi icin basvurabilirsiniz.

ben burda turk konsolosu aradim onlarda beni gumruk bakanina yonlendirdiler ve gumruk bakanida hic bir sikinti olmas dedi ben genede icime biryerde sorun cikicak gibi hissediyorum fransada almanyada filan schangen visa ihtiyac olmasi gerek benim icin yada transit gecis visa filan normal benim turkiye ingiltere giris cikis yapabilirim baska ulkeyere giris cikis yapamiyorum bendeki visayla 10 yillik sinirsiz oturum gibi bisey burda ne yapacami bilmiom esim yabanci onun online visa alirim turkiye giris icin 10 pound kimisi ingiltere konsoloslu arayin bilgi verir dio anlamadim gitti benim akrabamda turk pasaportla almanyadan turkiye gidio bisey olmuo

Ben Holllanda dayim ve burada Turk pasaportuna ve oturum iznine sahip olanlar hic bir sorun yasamadan gidip geliyorlar.Benim anlamadigim siz yazdiginiza gore baska ulkeye neden giris cikis yapamiyorsunuzki?10 senelik oturumuzda var.Esinizin yabanci olmasi hic onemli degil,Turkiye gumrukte bile vise alinabilir,online almaniz daha iyi olur.

benim avukatim ole soledi ben settlement visa aldim yani burda sinirsiz yasama hakki aldim 10 senelik visa her bittinde gene alicam iste o yuzden turk pasaportlu oldum icinmi yoksa visa danmi kaynaklaniyor anlamadim bununla sadece turkiye ingiltere giris cikis yaparsin baska ulkeye direk gidemessin dedi yani schangen visa almamis gerek bunun gibi biseyler en iyi bilgi biz nerden aliris bilemiyorum gumruk bakani hic bisey olmas dedi transit gecislere izin varmis ama ben genede endiseliyim fransa almanya gibi yerlerden endisem var ben burden avrupa birligi olanlara sorum sadece pasaportumuzu bakiolar dio visa sormuolar dio anlamadim ama transit gecis icin schangen almamis gerek sanirim fazla biseyde deil aslinda 60 euro filan peki benim esimde schangen visa almasina gerek varmi sanmiyorum onun biritanya pasaport oldu icin gerek olmas sanirim

Esiniz ingiltere vatandasi oldugu icin hic bir problemi olmaz.Sizin oturum veren makam nere ise oraya sorun derim.Ben bildigim,avrupa birligi ulkeleri icinde yasayan ve oturum iznine sahip olanlarin dolasma hakki vardir,bu sizin icinde gecerli olmasi gerekir.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
2019 Sıla Yolu Yakıt Fiyatları
  • Ugur
  • Ugur,
  • Sıla Yolu
  • 0    2K
Adım adım Sıla Yolu başladı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Sıla Yolu
  • 0    1K
Geri