Sıla Yolu Sıla Yolu Güncel Haberleri ve Yol Durumu Bilgileri

hersey icin tskr ederim biz en iyisi home office aramak ben ordan aldim icin ordan alicam bilgi daha iyi olur benim visa pasaportun icinde deil benim visa kart visa yani tam visa deil sanirim yani ben esimin kocasi gibi yani ben buranin hic bir devletinden hicbiseyden yararlanamamiyorum o yuzden sanirim biz en iyisi oraya arimak ve ordan bilgi daha onemli sanrim

hersey icin tskr ederim biz en iyisi home office aramak ben ordan aldim icin ordan alicam bilgi daha iyi olur benim visa pasaportun icinde deil benim visa kart visa yani tam visa deil sanirim yani ben esimin kocasi gibi yani ben buranin hic bir devletinden hicbiseyden yararlanamamiyorum o yuzden sanirim biz en iyisi oraya arimak ve ordan bilgi daha onemli sanrim

Evet,siz vizeyi veren yerden en iyi bilgiyi alirsiniz.Sizin su andaki oturum degilde gecici vize gibi bir sey ise avrupada sorun cikabilir.En iyisi yetkili kisilerden cevap alin,kolay gelsin.

Bulgaristan vizesi nasıl alınır? yardımcı olabilecek siteler var mı bu işle bizzat ilgilenecek ?

o bulgarin rezil yolarinda 200 km kar edecem diye gitme bende hep bulgardan gidiyordum yol yok satu bide sofya yakininda otobanin ortasinda bir delik cukur var 10 senedir duruyor ekstra kapatmiyorlar sanki orda cok kisi gördüm cukur öyle derinki düsen iki teker birden gidiyor sansin varsa
iki senedir makedonya yunanistan üzeri gidiyorum mekodonya biraz bozuk ama yunanistan sirf otoban bulgara girip zaman kaybi yapacagina yunandan bas git yada giderken bulgardan git zamanina bak dönüsü yunani dene zamanina bak selamlar

Yeni yilda almanya yolunda girdik turkiyede yollar tam bozuluyordu ciktik gece 2015 kapikuleden bulgaristana girdik serfsiler arabaya alttan su sikip dezenfekte parsi 3€ aldi otoban vinyetesi 10 dinar 10€ istiyorlardi sansimizdan 2016 ya girdigimizden kalmadi dediler bende devam surdum benim navi beni oyle bir kapiya getirdiki yolda -20 derece gordum kislik teker yok ama 3 saatde nise 160km kalmis bir sinira geldik allahin kulu yok ne giden ne gelen ulan neresi burasi gumruk memuruna soruyorum bilmiyo rusvet istiyor vermedim gectik daglardan cik in sonunda yola ulastik yollarda kimseler yok derken sirb cikisinda yine 1 saat takildik cikamadik hungaride biraz kar atistirdi sonra birsey yok yollar kuru temiz sag salim geldik

Bulgarda biraz da uyanik olacaksin biraz leva alacan hiz sinirlarina uyacan evet o delik hala var otoban demeye 1000000 sahit lazim turkiyenin 20 sene onceki gumuldur yoluna otoban diye vinyete aliyo ibneler

15,04,2016 da ızmıre kara yolu ile geldik yollar cok bosdu sırbıstan bulgar tarafı yenı yol yapılıyor busene ordan gelecek arkadaslar gelmesin stau dan gelemezsiniz vinyate alacak arkadaslar otobanda benzinilkden alsınlar birde dıkkat edin bulgarda 10 günlük otoyol (ben göremedim ) parasi 5€ benzinlikten alın arada satanlar kazık sırpta eskiden zıt pırt durdurup otoyol parası alıyorlardı sındı sade 3 kere durdurdular lambalarınızı acmayı unutmayın gıse cıkıslarında beklıyor polısler ceza yazmak ıcın ama 10€ rüsvet verıncede salıyolar hayırlı yolculuklar dıyorum

Bunlar da ilginizi çekebilir...
2019 Sıla Yolu Yakıt Fiyatları
  • Ugur
  • Ugur,
  • Sıla Yolu
  • 0    2K
Adım adım Sıla Yolu başladı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Sıla Yolu
  • 0    1K
Geri