Sıla Yolu Sıla Yolu Üzerindeki Dinlenme Tesisleri

selamın aleykum topraklar
su an turkıyedeyım ve gelırken herzaman kı gıbı sabah tesıslerınde gece konakladık. Burası guvenlı ve rahat olacahınız bır yer sabah muhabırlerı sayın hasan abı ve selahattın abımıze tesekkurler Allah razı olsun butun gurbetcılerın her derdıne ve ıhtıyacına karsılıyorlar bır ucret talep etmeden, onlara guvenebılırsınız otel gırısınde karsılıyorlar sızlerı. bu yuzden herkese tavsıye edebılırım. Bu arada macedon ustu gıdenler DIKKAT macedon ve greece gumruklerı cok kalabalık sıcak altında kavrulmaya hazır olun ıslemler cok yavas fakat gerısı cok ıyı ve yollar bombos hayret. Umarım bu bılgıler ıslerınıze yarar baska bır sorusu olan arkadaslar yazsınlar cevap vermeye calısırım tecrubem kadar sımdıden butun topraklarıma hayırlı yolculuk ve ıyı tatıller dılerım.
ugur

selamın aleykum topraklar
su an turkıyedeyım ve gelırken herzaman kı gıbı sabah tesıslerınde gece konakladık. Burası guvenlı ve rahat olacahınız bır yer sabah muhabırlerı sayın hasan abı ve selahattın abımıze tesekkurler Allah razı olsun butun gurbetcılerın her derdıne ve ıhtıyacına karsılıyorlar bır ucret talep etmeden, onlara guvenebılırsınız otel gırısınde karsılıyorlar sızlerı. bu yuzden herkese tavsıye edebılırım. Bu arada macedon ustu gıdenler DIKKAT macedon ve greece gumruklerı cok kalabalık sıcak altında kavrulmaya hazır olun ıslemler cok yavas fakat gerısı cok ıyı ve yollar bombos hayret. Umarım bu bılgıler ıslerınıze yarar baska bır sorusu olan arkadaslar yazsınlar cevap vermeye calısırım tecrubem kadar sımdıden butun topraklarıma hayırlı yolculuk ve ıyı tatıller dılerım.
ugur

Bilginlendirme icin tesekkurler adasim, iyi tatiller.

Sila yolu hakkinda verdigin bilgiler için tesekkür ederim Ugur.

Bu arada bir hatirlatmada bulumak istiyorum; ziyaretçilerimizden soru sormak veya yorum yapmak isteyen olursa,üye olmalarina gerek kalmadan cevap bölümüne yazabilirler.

Slm arabayla ilk defa geliyorum hangi duzergahi takip edim su anda muncendeyim tsk

Slm arabayla ilk defa geliyorum hangi duzergahi takip edim su anda muncendeyim tsk

Bana göre en güzel güzergah budur.

Almanya - Avusturya - Macaristan - Sirbistan - Makedonya - Yunanistan - TÜRKIYE

Özellikle pasaportunuz eski ise (10 yildan fazla) kesinlikle Bulgaristan'dan geçmeyin zira 19 Temmuz 2013 tarihinden itibaren eski pasaprtlu gurbetçilere giris-çikis izni verilmiyor.

Hayrli yolculuklar dilerim.

Selam arkadaslar
Benim bir SIKINTIM var.
Macar ve sirbistan SINIRINDA benim konaklama yerim oldugundan, daha fazla arabayi süremiyorum.
O bölgede gece yatmam gerekiyor.
Arabada malum uyku uynmuyor, pansiyon veya hotelde konaklamak istiyorum.
yol üzerinde pansiyon Bildiginiz varsa beni aydinlatirsaniz sevinirim simdiden tesekür ederim.

Edirne çarşı merkezde yeni açılmış çok lüx bir otelde kaldım fiyatları hemen hemen önceki kaldığım eski oteller ile aynı fiyattı çok şaşırdım mutlaka kalın derim muhteşem açık büfe kahvaltı otopark yeni yatak yorgan inanın anlatmak yetmez otelin adı HOTEL EDİRNE PALACE tüm hemşehrilerime özellikle tavsiye ederim.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
2019 Sıla Yolu Yakıt Fiyatları
  • Ugur
  • Ugur,
  • Sıla Yolu
  • 0    2K
Adım adım Sıla Yolu başladı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Sıla Yolu
  • 0    1K
Geri