Sohbet Günün Özlü sözü

Günün Sözü: Dil tencerenin kapağına benzer, kıpırdadımı kokusu duyulur ne pişiriliyor anlaşılır. Kalbi ve sözü bir olmayan kimsenin yüz dili bile olsa, o yine de dilsiz sayılır.

Günün Sözü: Hayat, durup bir mucize gerçekleşmesini bekleyecek kadar uzun değil.

Günün Sözü: Üzülmek yarının sıkıntısından bir şey eksiltmez. Sadece bugünün gücünü tüketir.

GÜNÜN SÖZÜ: Havayı geldiği gibi, rüzgarı estiği gibi, kadını da olduğu gibi kabul etmeli insan.

Günün Sözü: Doğru söz etkili olabilir ama hiç bir söz vakitli bir suskunluk kadar etkili olmamıştır.

Günün Sözü: Düşman kör nişancıdır da, Dost bilir nereden vuracağını...

Günün Sözü: Benden nefret edenlerden, nefret edecek vaktim yok. Çünkü ben, bana değer verenleri sevmekle meşgulüm...( Gabriel Garcia Marquez)

Günün Sözü: Farkındalık, yaşamınızda olan biten şeylerle direkt ilişki kurmanın bir yolu, yaşamınıza gerçekten dahil olmanın bir yolu, başkasının sizin için yapabileceği bir şey değil, kendiniz için bir şey yapabilmenin yoludur.....

Günün Sözü: Bilemezsin kim dost, kim düşman. Bazen tuttuğun eldir seni arkadan vuran.

Günün Sözü: Varlığımın yok sayıldığı bir yerde, yokluğumu yük etmem ben kimselere..

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Günün Fıkrası – John Küba’da :)
  • C
  • cemil kelle,
  • Komikler
  • 1    2K
Günün Ayeti
  • M
  • Muhtazaf,
  • Dini Konular
  • 0    1K
Günün Hadisi