Sohbet Günün Özlü sözü

Günün Sözü: Uzun satırIar yazdım acıIar üstüne kısa satırIarda kaIdı mutIuIuk, onu da parantezIere bıraktık ,noktaIar koymadık virgüIIerIe anIatamadıkIarımızı ünIemIe bitirdik.YazdıkIarımızı soru işaretIerimize bıraktık ,meseIa dedik kurduğumuz hayaIIere umut dedik.

Günün Sözü: Kaybedeceğini bile bile neden mucadele ediyorsun dedi, öleceğini bile bile, yaşadığını unutmuştu o an. bozmadım... ( Özdemir ASAF )

GÜNÜN SÖZÜ: Ana kızına taht kurar kız bahtı kocasında arar.

Günün Sözü: Dost ise düşünme ver ömrünü gitsin, Dost değilse hiç bekletme yol ver gitsin...

GÜNÜN SÖZÜ: Terazisi olmayan yollara çıktım artık kimseyi tartmıyorum. Yakışanı yanıma , yakışmayanı yoluna bırakıyorum..

kimse sana karşı değil, herkes kendinden yana... ;)

Günün Sözü: An gelir ALLAH'a Emanet ettiklerinizi, gün gelir ALLAH'a havale edersiniz...

Günün Sözü: Hayatın ilk yarısı, ikincisinin beklentisiyle geçer, ikinci yarısı ilkinin pişmanlığıyla...

Günün Sözü: Dostum bir gün işin düşerse kapımı çalma. Çünkü bizde açık kapı çalınmaz! Dostumuza kapımız her zaman açıktır...

Günün Sözü: Hayırlı bir eş ALLAH'ın kuluna özel bir ikramıdır... Hayırsız eş ise dünyanın en ağır imtihanıdır...

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Günün Fıkrası – John Küba’da :)
  • C
  • cemil kelle,
  • Komikler
  • 1    2K
Günün Ayeti
  • M
  • Muhtazaf,
  • Dini Konular
  • 0    1K
Günün Hadisi