Darbe Yapacak Gücümüz Olsa Beşiktaş'ı Şampiyon Yapardik

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Devleti yıkmaya yönelik darbe suçundan yargılanan Beşiktaş'ın ünlü taraftar grubunun üyelerinden Cem Yakışkan 'Böyle bir gücümüz olsaydı Beşiktaş'ı Şampiyon Yapardık' dedi...

İşte Cem Yakışkan'ın savunması:
O tarihlerde Twitter adresim yoktu. Benim konuşmalarımda yönlendirme ifadem de yoktur. "Mesele birkaç ağaç meselesi değil" sözleri bana ait değildir. Hakkında beyan da bulunan Yusuf Demirciyi simaen tanırım diğer tanığı ise hiç tanımam. "Koyun gibi öleceğimize Aslan gibi ölürüz" lafını ise başka bir olay için söylemişti.

Gezi döneminde pizza ve köfte paralarını ödemesi konusunda ise "benim pizza restoranım var. Bacanağım telefonda Divan otelinin oraya yemek göndereceğini söyledi. İyi olur dedim. Yeni açmıştım dükkanı. Bin TL'lik iyi bir siparişti ve ödemeyi havaleye yapacağını söylemişti"dedi.

TARAFTARLAR ADLİYE KORİDORUNU TRİBÜNE ÇEVİRDİ

İtalya'dan destek amaçla geldiğini söyleyen kişi hakkında yapılan Görüşmenin içeriği hakkında ise "ben o görüşmeyi yapamadım. Bulamadı beni" dedi.

Tüm sanıklara ek savunma hakkı verileceği hatırlatıldı. Çarşı taraftar grubu olarak hukuka aykırılıkara el uzattık. Faaliyetlerimiz arabında suç işlemek adına faaliyet yapmak yoktur. Çarşı'yı suçlu göstermek haksızlıktır. Çarşı bir korunması gereken bir değerdir. Asılsız suçlamaları reddediyorum. Suç işlemedim. Somut delillere Dayalı suçlama varsa ispatını istemek benim hakkımdır. Çarşı Grubuna girmenin ritüeli yoktur. Beraatimi istiyorum.

Yakışkan'ın Darbe suçu için ne diyeceğinin sorulması üzerine verdiği cevap ise adeta gündem oldu.

Yakışkan darbe suçlamarı hakkında diyeceklerinin sorulması üzerine 'Öyle bir gücümüz olsa Beşiktaş'ı şampiyon yapardık' ifadelerini kullandı.

Milliyet

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Ordu ne zaman darbe yapacak? - Süleyman ÖZIŞIK
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 0    3K
PKK'ya çok ağır darbe! 390 terörist öldürüldü
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    4K
Adnan Hoca'nın Darbe Planı Son Anda Engellendi ?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Komikler
  • 0    3K
Kılıçdaroğlu yeni bir darbe bekliyor mu? - Süleyman ÖZIŞIK
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 0    2K
Geri