Yılbaşı Ağacı ve Kutlaması

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
yilbasvmv.jpg yilbasvmv.jpg
Yer üsküdar .hava kis hafif kar yağıyor. Kuruyemisci önünde dehset sıra. Yilbasini kutlayacaklar ya kimliklerinde müslüman yazanlar. Derken bi araba cok lüks bi araba kodaman biri olduğu belli.En öne geçer herkesin önüne bana şu kadar findik ici, cekirdek , fistik , falan ver der.Tabi siradakiler baslarlar bağırmaya hop hey noluyoruz geç siraya zengin mengin anlamayiz. Döner kalabaliga doğru yahu benim adim corci ben hristiyanim.Senede bir gün bayramimiz var bari bayramimizda bizi rahat birakin .Biiiiz ramazanda sizin pide sirasina giriyormuyuz.Der.Tabii siradaki insanlara büyük bir ders vermistir .Ve cerez sirasini utanarak bir çoğu terketmistir.

Haksız degil Çünkü biz yılbaşına falan Onlardan daha çok Ragbet gösteriyoruz bir papaz açıklama yaptı. "Korkarım bu gidişle Müslümanlar bizim bayramımızı elimizden alacaklar" diyor kendimize gelelim gavur senin bayramını kutluyormu yok ya ama sen aldın başını nereye gidiyorsun.

NE DİYELİM her satırı doğru yalan değil,,,bizimkiler onların her bayramını en güzel şekilde kutluyor,onlarda kapak gibi bize cevap vermişler
anlayana kapak olsun...müslümanım diyenler çamları dikenler utansın:)mumları yaldızlı ışıkları yaksınlar,,,öbür taraftada görecekelr ışıkları:)

7 hiristiyan 1 danaya ortak olmadıkça bir çam ağacı süslemem

Bu sözü kim demis bilmiyorum ama güzel demis :)

Yılbaşı ağacı diye birşey yok NOEL AĞACI var...

Çam ağacı süslemenin yılbaşı için değil Noel için olduğunu birilerinin çıkıp anlatması lazım bunlara.

Nerede bu havyan severler,nerede bu dogaci gecinenler:gozkirp:

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Yılbaşı İçin Çam Ağacı Kesenlere Hapis Cezası
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 6    6K
Hicri Yılbaşı
  • Ugur
  • Ugur,
  • Ansiklopedi
  • 0    463
Yılbaşı hediyesinde en bonkör Türkler
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 1    1K
Diyanet'in Açıklamasında Yılbaşı
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Gelenek ve Göreneklerimiz
  • 0    2K
Yılbaşı Kutlanmazsa Her Şey Düzelecek mi?
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Makaleler
  • 1    1K
Geri