Sıla Yolu Ingiltere'den Turkiye'ye aracla gidecek Turk vatandaslarina vize Engeli

Erdinc17

topragizbiz.com
Arkadaslar merhaba,
Ben yeni uye oldum foruma ben Turkiye'ye bu yaz Ingiltere'den araba ile gidicem burada ikamet iznim var fakat oturumum yok daha nasipse seneye olucak fakat Turkiye'ye bu yaz gidecegim icin Schengen transit cok giris vizesi alicam ve butun Schengen ulkelerinden gectikten sonra Avusturya'dan Hirvatistana girme iznim yokmus sordugum kadariyla Schengen Transit cok giris vizesi ile bunu bile varmi acaba bu 1. sorum eger ordan gecisim yasak ise Macaristan'dan Sirbistana inip ordan Bulgaristan'a girmek istiyorum fakat gene sormak istedigim soru Bulgaristan sinirindan Schengen Transit coklu giris vizesi ile gecmem mumkun mu eger bilen varsa yardimci olursa cok sevinirim yanlis bisey yapmak istemiyorum. Schengen vizesi ile Bulgaristan'a giris serbest diyorlar fakat bi Transit vizeninde kabul edildigi anlamina geliyormu acaba? Simdiden cok tesekkur ederim.

Celik arkadasim yardimin icin cok tesekkur ederim, yani tabi bunu okudum ama tam anlamiyla bu gonderdigin email adresinede yazdim cunku orada Schengen vizesi olanlar girebilir diyor fakat ayrinti yok yani bu Schengen dedigi tum Schengen vizelerimi (Transit, Turist, Uzun sureli) acaba hepsini kapsiyormu ben bu sorumun cevabini ariyorum acikcasi anladigim kadariyla Schengen turist vizesi kesin kabul oluyor fakat acaba Transit coklu geciste olurmu bunu sordum insallah gene ayni websitesini yazip buraya bakin demezler cunku defalarca okudum hicbi detay yok. Genede cok tesekkur ederim bilgisi olan veya daha fazla bi bilgiye ulasirsan bilgilendirirsen sevinirim...

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Hayvanlar Neden Kış Uykusuna Yatar?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Genel Kültür
  • 0    200
Kediler Neden Mırlar?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Genel Kültür
  • 0    221
Togg’a Yıl Bitmeden Zam Geldi