Türkiye'den Suriye'ye büyük operasyon

ciiden buna nasıl cevap vereceksiniz biliyorum. Herşeyi görmek istediğiniz gibi inanıp arkasından koşuyorsunuz.
- paralelcilerin desteği ile gelen Erdoğan onların desteğini almadan 30 mart seçimlerinden ortalığı dağıtarak çıktı. üstüne cumhurbaşkanlığını aldı. fetocuların desteği olmadan..

- çarkçının biri ise fetocuların kaset desteği ile müdür oldu. ve şu anda fetocularla haşna fişna.

Madem fetocular o kadar güçlü chp kesin iktidarda. Tabi rüyalarında. Fetocuların yaptıkları ihanetlerde ortada. ülke sırrı , milli güvenlik sırlarını düşmana verenden ne beklenir . Onları geçipte ihtimallerle , pkk ya toprak vereceksiniz edebiyatıyl konuşacağınıza ortadaki ihanet ortaklığı jhakkındaki görüşlerinizi bi alalım. MERAK ETTİM...

Reklam amaçli bu tür takvimlerin kirmizi kutusu, 1 Ocak tarihi üzerinde kalir, 31 Aralik tarihinde çöpe atilir ve yenisi konur. Resimde görünen takvimi en azindan arada bir birileri degistirmis :)

Hiç gülecegim yoktu beni güldürdünüz :) Allah'da bu resimi çekeni güldürsün (en azindan bir kereye mahsus)

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri