Cumhuriyet yazarı Ceyda Karan'ın Tepki çeken davranışı

MURATS44

Super Moderator
Cumhuriyet yazarı Ceyda Karan'ın, "1 Mayıs" için paylaştığı fotoğraf ve not sosyal medyada büyük tepki topladı.
Km-Y5x-1430472327-4345.jpg Km-Y5x-1430472327-4345.jpg

Cumhuriyet gazetesinin dış habercisi ve yazarı Ceyda Karan, 1 Mayıs İşçi Bayramı günü twitter hesabından paylaştığı fotoğrafla, sosyal medyada büyük tepki topladı. Her defasında Türkiye aleyhine haberler, paylaşımlar yapan gazeteci Karan, bu kez yine algı operasyonu yapmaya çalıştı. Suriye'nin katil lideri Esed'i destekleyen yazılarıyla bilinen son olarak da Erivan'a giderek "ABD soykırım diyecek" başlığıyla haber yapan Karan'a kutuplaştırıcı söyleminden dolayı eleştiri yağdı.

"Sokaklar Polislere ve Arap turistlere serbest" diyerek sosyal medya üzerinden propaganda yapan Karan'a bir twitter kullanıcısı susturan fotoğraf yolladı

e4-Fvw-1430472592-5125.jpg e4-Fvw-1430472592-5125.jpg

Kılıçdaroğlu'nun Irak ziyaretini izleyen Milliyet Gazetesi Yazarı Aslı Aydıntaşbaş ve Cumhuriyet yazarı (O dönem Taraf yazarı) Ceyda Karan, sokağa çıkabilmek için çarşafa bürünmüştü. Kadın gazetecilere Hürriyet Yazarı Ahmet Hakan ile Radikal Yazarı Koray Çalışkan da eşlik etmişti.

q1dd-Q-1430473100-7785.jpg q1dd-Q-1430473100-7785.jpg

Ceyda Karan'a gazetecilerden de tepkiler gelirken kimi vatandaşlar paylaşımı faşizm olarak niteledi.

Bunlar nasil bir zihniyete sahipler anlamiyorum. Sonra da çikip, neden Cumhuriyet sözcügüne alerjisi var bu milletin diye zirliyorlar.

CHP'li "vekil" Aykut Erdoğdu polis aracina yumruk atip, elleri kan içinde kalacak sekilde camlarini kiriyor.

chp.jpg chp.jpg

Cumhuriyet sözcügünden nefret etmek adina, iste size iki örnek.

Biri Cumhuriyet yazarı Ceyda Karan.
Digeri Cumhuriyet Halk Partisi Vekili Aykut Erdoğdu.

Bu örnekler çogaltilabilir.

Cumhuriyet'çilik bu ise, ben istemiyorum aga...

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri