Kılıçdaroğlu'na Fatiha'yı sordu ama..

MURATS44

Super Moderator
Kılıçdaroğlu'ndan Fatiha suresini okumasını isteyerek oyunu CHP'ye vermeyi düşüneceğini söyleyen vatandaştan Kılıçdaroğlu'na hatırlatma...
kilicdarogluna-fatihayi-sordu-ama-1433429180-9028.jpg kilicdarogluna-fatihayi-sordu-ama-1433429180-9028.jpg

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Fatiha suresini okumasını isteyerek karşılığında oyunu CHP'ye vermeyi düşüneceğini söyleyen Yakup Çoruh, Sakarya'daki miting sonrası Kılıçdaroğlu'yla konuşmak için platformun arkasına geçtiğini söyledi.

Parti otobüsüne bindiği sırada Kılıçdaroğlu'na seslendiğini belirten Çoruh, "Kendisine, 'Sayın Kılıçdaroğlu, size oy vermeyi düşünüyorum ama bir şartla size bir şey soracağım' dedim. O da 'buyurun' dedi. 'Bir Fatiha okuyabilir misiniz? Benim içimde şüphe var. Okursanız size oy vermeyi düşünüyorum' dedim. Tabii kendisi de Fatiha'yı okumaya başladı, iki yerde takıldı" diye konuştu.

Kemal Kılıçdaroğlu'na duayı okurken takıldığı yerlerde yardım ettiğini öne süren Çoruh, şunları dile getirdi:

"Daha sonra tokalaştık, ayrıldım oradan. Fakat 2-3 gün sonra medyada gördüğüm kadarıyla bunu görünce de üzüldüm. Sayın Kılıçdaroğlu, sanki ben ona teşekkür etmişim, Fatiha'yı hiç takılmadan okuduğunu ima eder gibi bir açıklama yapmış. Her zamanki unutkanlığından dolayı mı bilmiyorum, bu olay Düzce'de değil, Sakarya'da olmuştu. Bu açıklamayı yaptıktan sonra olmayan bir şeyi olmuş gibi göstermesinden dolayı biraz moralim bozuldu. Sayın Kılıçdaroğlu ile böyle bir diyaloğa girdim fakat dersini çalışmamış, sınıfı geçemedi. Denk geldiğim yerde yine soracağım. Fatiha ve başka sureler de sorabilirim. Sayın Kılıçdaroğlu'na buradan sesleniyorum, dersini iyi çalışsın."

"Okusaydı oy vermeyi düşünebilirdim"​

"Hiç okuyamaz" diye tahmin ettiğini ancak Kılıçdaroğlu'nun Fatiha'yı beklediğinden daha iyi okuduğunu vurgulayan Çoruh, "Takdir ettim yani. Herhalde lise yıllarından, din dersinden aklında kalanları okumuş. Güzel de okudu ama işte iki yerde takılması ve onun 'hiç takılmadan okudum' demesi, benim zoruma gitti. Okusaydı oy vermeyi düşünebilirdim ama maalesef" dedi.

Fatiha suresini okumakla oy vermek ne alaka şimdi? Saçma bi haber olmuş.

işte Akp zihniyeti

Bu videoyu kim hazırlamış bilmiyorum ama,doğru bir video değil...hiçbir doğruluğu yok.
imanı tam olan bir müslüman böyle bir vaaz verilmeyeceğini bilir....espirili bir video hazırlamışlar güzel kandırmışlar hahaha bazı zihniyeti hahaha

Fatihayi birakin Kuaran i Kerimi ezberebilen adami teror elebasi ilan edilen bu ulkede Fatihayi bilse neolur bilmese neolur.

Mesele kim kuranı ezbere biliyor kim bilmiyor değil. Kuranı ezbere bilen adamlardan biri amerikada ve cıa korumasında. Onun destekçileri olan savcılar Almanya korumasında. Bu adamların Türkiyeye verdikleri zararı kabullenmek biraz zor olabilir ama gerçekler bunlar. Türkiye büyük bir ülke ve geçmişinden bugüne kadar hep karanlık noktalarla yapılanlarla birlikte değişmeyen zihniyetine bağlı olarak bilinçli şekilde başka ülkelerin çıkarlarını koruyacak kadar açık açık muhalefet yapan insanların eline bırakılamaz.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri