Seçmen AKP ve Erdoğan'ı cezalandırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Abdullah öcalan asılmamak şartı ile teslim edildi, teslim eden de Amerikaydı. O yüzden MHP niye asmadı niye besledi gibi laflar boş.
Asdınızda 13 yıl boyunca millet mi elinizden aldı diye sorarlar insana.

MHP iktidarında Apo elleri kelepçeli bir teröristdi ve korku içindeydi oysa 13 yıllık akp iktidarının sonunda Apoya terörist diyemeyen bir iktidar ve ona sekreterya kuran devleti Aponun ayağına götüren bir tek parti rejimi yıkımı yaşandı.
3 tane yol bir tane köprü yapınca iş bitmiyor.

Mesela kendiniz yapın bir öz eleştiri bu parti nerede yanlış yaptı diye, sürekli muhalefeti suçlayacağınıza eleştirileri iktidar partisine de yapın

Hani ilk başkan olduğu günden itibaren " Terörün kökünü kazıyacam" diye yırtınıyor ya,
Madem amerika apo idam edilmemek üzere teslim ettiyse, o zaman kabul edip teslim almayacaktı. Kendi bulup gerekeni yapacaktı. Amerika .....mişmiş. asıl bu laf boş.
Çok güçlü başkanınız gerekeni yapacaktı. Yapmadığı gibi birde idam ettirmedi. Kendisi o metni imzalamasaydıda diğerleri imzalasaydı. bu hükümet terörist dedi ama kulaklarınız gözleriniz kalbiniz kapalı olduğu için bunu hisedemezsiniz.

3 tane köprü 2 tane yol yapmakla iş bitmiyor evet. siz onuda yapamadınız. ama tarihin en büyük darbesini vuran ortaklığın içindeydiniz. Hani memleket bir gecede neler kaybettide krize girdi ya. Onuda sorumlususunuz. Mesele yol falan değil . Öncelikle açıklamasını yapmanız gereken başka konular var.

ayrıca , astırmadığınız adamın teröristlerini , astırmadığınız gibi birde meclise aldınız. Gezi parkında kardeş kardeş dayanışma içindeydiniz şimdide mecliste kardeş kardeş oturursunuz.

Mhp yi mlekmiş gibi savunma olur mu?

Geçmişte yaptığı da ortada, bugün yaptığıda ortada.... Hal böyle olunca glecekte ne yapacağı da ortada.

Önce o şehit kanlarının hesabını verin. sonra çık edebiyat yap değerli öğretmen arkadaşım.

Adam zamanında bu milletin ciğerini okumuş.

O millet NANKÖR olursa , böyle şeyler yaşanır. Çok aranacak AKP.

O millet NANKÖR olursa , böyle şeyler yaşanır. Çok aranacak AKP.

Yanlış, 13 yıl bu millet AKP yi sırtında taşırken iyi hoş.. Ama şimdi muhalefete itince nankör millet. Demokrasi kültürü olmayan insanların verdiği ve vereceği tepki de böyle olur onlardan fazlasını beklememek gerek.

Her şey benim olsun her şeye ben karar vereyim bütün ihaleleri yandaşa vereyim bütün gazeteciler bana uysun beni eleştirmesin eleştireni bitiririm diyen bir parti artık milleti de rahatsız etti ve apoletlerini söktü ona uyarı verdi ama henüz oyundan almadı.

valla bugüne kadar millet sizi perişan etti , o kadar mesaj verdi. O kadar kaybettirdi. Hala kabullenemiyorsunuz. Şu an bile yerinizde saydığınız halde AKP nin oy kaybetmiş olmasını bile kendi başarınız olarak görüyorsunuz. Akp ile beraber karşılıklı olarak girdiğiniz seçimlerde yerle bir olup çıktığınız zaman neden bu kadar konuşmadınız?

yine 1.Parti. Kaybetmiş değil. Kendi perişanlıklarınız karşısında da bu edebi lafları dizseydiniz sıraya.

Sorduklarıma bile cevap veremeden bildiğinizi söylemeye devam edin.

Millyetçilik sadece adınızda var . ruhunuzda yok. Adı var kendi yok gibisinden.

Önce bir öz eleştri. Sonra karşıya saldırı.

13 senedir sürekli büyüyen bir parti , biraz oy kaybetti çok büyük başarı kazandınız. yine 3.partisiniz yine 3.partisiniz. Yine yenildiniz 13 senedir ve daha öncesinde de yeniktiniz. Neyin peşindesiniz?

İşte böyle küçük mutluluklar size yetiyor. :) Kendini bırakmış başkasının başarısını çekemeyen karşısındakinin küçük bir oy kaybedişiyle uğraşan bir mantık.

Kabul edemiyorsun değil mi?

Parti başkanın bütün seçim boyunca bir tane proje hazırlayamadı. Tek yaptığı hırçınlık tek yaptığı seviyesiz bir siyaset. sonuç... şehtilerin kemiklerini sızlatan bir milliyetçilik(!)

buna rağmen sizin seviyenize inmeyen bir başbakan.

Konuşmalar , yorumlar ortada. bunuda kabul edemezsiniz.

ama gerçekler böyle. Gerçekler de değiştirilemez.

Bu akparti düşmanlığınızın nedeni ne?

Gerçekten bu ülkeye zarar verip , memleketi mi geriletti ? yoksa düşmanlarla işbirliğimi yaptı ? yada ülkeyi bölmek için birşeyler mi yaptı? Ya da yada şehtlerin kanı üzerinde siyaset mi yaptı?

yoksa sizin yerinize milliyetçi geçinen başkanınız düşündü siz de tekrarladınız mı?

Onlar düşünür siz konuşursunuz. Onların düşündüğünden başka birşey de konuşamazsınız. Çünkü onlar herşeyin en doğrusunu bilir.

ayıp yaa. Gerçkten ayıp. Önce bi kendinize bakın. Şunuda ister kabul edin ister etmeyin.

Oy kaybetsede yine 1.parti. yine sizden çok çok üstün sizden çok çok güçlü. bunu da Türkiyenin yarısı söylüyor. bunuda bi anlayabilseniz ya.

tekrar edeyim :)

Sizden çok çok üstün ve güçlü. Her zaman olduğu gibi. Oy kaybetsede 1.parti :)

Siz hangi başarınızla bu kadar konuşuyorsunuz?

sayfalar dolusu yazınız varda , akp düşmanlığından başka birşey göremedik. Birazda sizin hem ülkeye katkılarınızdan,, hem seçim başarılarınızdan , hemde büyük projelerinizden konuşalım.. Ne dersiniz?

Yoksa bunlar size çok mu uzak ? söyleyecek birşeyiniz yok mu?

O zaman susmasını bileceksiniz. Taaaa ki, millet sizi destekleyene kadar. bu ülkenin idaresini elinize almanız için yetki verene kadar.

bu nedenle,,,,, buraya kadar yazdıklarınız gerçekle alakalı olmadığı gibi , sadece bir kesimin kendi ayıbını ve beceriksizliğini nkapama çırpınışından başka birşey olamaz. Zaten olmaz da.

Her şey benim olsun her şeye ben karar vereyim bütün ihaleleri yandaşa vereyim bütün gazeteciler bana uysun beni eleştirmesin eleştireni bitiririm diyen bir parti artık milleti de rahatsız etti ve apoletlerini söktü ona uyarı verdi ama henüz oyundan almadı.

Apoleti sökülmüş olsa siyaset arenasında olamazdı. Komple devre dışı bırakırdı. Şu an apoleti sökülmüş değil. aynı makam ve gücü taşıdığına göre demekki yerinde duruyor.

Kısacası kardeş, kendini yorma. Küçük malzemelerle haklı çıkmaya çalışma. İşte Türkiye işte olaylar. Bu vatan , bu tarih sizi affeder mi? onun derdine düş. ne yapacan akp yi ne yapacan akp nin oyunu. Kendi oylarına , kendi partinin başarını konuş. Konuşacak birşeyiniz olmayınca neden başkalarını konuşuyorsunuz ? Yoksa konuşacak birşeyiniz , konuşacak şeyler yapmaya çalışın.

olmuyor ,,, sizde haklısınız :) böyle gelmiş. böyle gider. varınız yokunuz başkasının durumu. :) ne acı. Böyle bir muhalefet anlayışı var işte.

Şu üslubunuzu bir düzeltin bence, karşınızda ki insan bir doktor olabilir bir öğretmen olabilir bir baba olabilir yani böyle maço ağız size bir şey kazandırmaz.
Dünyada bütün muhalefet iktidara gelebilmek için iktidarı eleştirir bu mantığı bile anlamamışsınız.

Herhalde faklı ülkelerde yaşıyoruz. Siyaset gözlüğünü çıkar ve sıradan bir vatandaş olarak değerlendir.

AKP gözlüğünü çıkarmak gerek çünkü gerçeği görmenizi engelliyor.İnsanımız çabuk unutur

Kusura bakma ama, bu yazdiklarina ve benim yazdiklarima bakinca, sen daha "maço ağız" görünüyorsun.

[h=1]HDP kutlamasında dikkat çeken döviz[/h] [h=2]Diyarbakır'da HDP'nin düzenlediği kutlamalarda "Bizler PKK, bizler meclise" yazılı döviz açıldı.[/h]
dp_kutlamasinda_dikkat_ceken_doviz_1433874710_1617.jpg dp_kutlamasinda_dikkat_ceken_doviz_1433874710_1617.jpg

Diyarbakır'da HDP'nin düzenlediği etkinlikte partinin seçim sloganını terör örgütü PKK'ya uyarlayan döviz taşındı.
Bağlar ilçesindeki Nevruz Parkında HDP'nin seçim sonuçlarını kutlamak için düzenlediği etkinliğe, Diyarbakır'dan milletvekili seçilen İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp ve Edib Berk, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Başkanı Kamuran Yüksek ile çok sayıda partili katıldı.

"BİZLER PKK, BİZLER MECLİS'E"

Yapılan konuşmaların ardından verilen konser ve havai fişek gösterisiyle devam eden kutlamalarda bir kişinin taşıdığı, partinin seçim sloganını terör örgütü PKK'ya uyarlanmış hali olan "Bizler PKK, bizler meclise" yazılı döviz dikkati çekti.
Kutlamaların ardından partililer araçla şehir turu attı.

BEĞENDİN Mİ MANİFESTO. BU SİZİN ESERİNİZ. YAT KALK GURUR DUY.

[h=1]HDP kutlamasında dikkat çeken döviz[/h] [h=2]Diyarbakır'da HDP'nin düzenlediği kutlamalarda "Bizler PKK, bizler meclise" yazılı döviz açıldı.[/h]
dp_kutlamasinda_dikkat_ceken_doviz_1433874710_1617.jpg dp_kutlamasinda_dikkat_ceken_doviz_1433874710_1617.jpg

Diyarbakır'da HDP'nin düzenlediği etkinlikte partinin seçim sloganını terör örgütü PKK'ya uyarlayan döviz taşındı.
Bağlar ilçesindeki Nevruz Parkında HDP'nin seçim sonuçlarını kutlamak için düzenlediği etkinliğe, Diyarbakır'dan milletvekili seçilen İdris Baluken, Nursel Aydoğan, Nimetullah Erdoğmuş, Feleknas Uca, Altan Tan, Çağlar Demirel, Ziya Pir, İmam Taşçıer, Sibel Yiğitalp ve Edib Berk, Demokratik Bölgeler Partisi (DBP) Eş Başkanı Kamuran Yüksek ile çok sayıda partili katıldı.

"BİZLER PKK, BİZLER MECLİS'E"

Yapılan konuşmaların ardından verilen konser ve havai fişek gösterisiyle devam eden kutlamalarda bir kişinin taşıdığı, partinin seçim sloganını terör örgütü PKK'ya uyarlanmış hali olan "Bizler PKK, bizler meclise" yazılı döviz dikkati çekti.
Kutlamaların ardından partililer araçla şehir turu attı.

BEĞENDİN Mİ MANİFESTO. BU SİZİN ESERİNİZ. YAT KALK GURUR DUY.

Şaka gibisiniz, benim eserim niye oluyor akp yıllardır apo ile gerdeğe girerken iyiydi. Çözüm süreci diyerek yıllardır PKK ya tek bir mermi sıkmayan sizin iktidarınız ama suçlu muhalefet. Mantık neresinde bunun?

HDP sanki meclise yeni girmiş gibi bir de milletle alay ediyorlar. PKK zaten yıllardır mecliste. İktidarınız ne yaptı? Şehirleri PKK ya teslim etti. Eskiden dağda bile gezerken korkuyla gezen pkk şimdi şehirlerde infazlar yapiyor iktidar ise seyrediyor terörist ile gerdeğe giriyor. Oradan doğacak sonuç bellidir. AKP rejimi ihanetlerinin bedelini er geç ödeyecektir kimsenin kuşkusu olmasın. Terörist ile pazarlık olmaz bunu anlayacak beyinleri yoktu.

Sonuç ortada, pkk silah bırakıyor Türkiyeden çekiliyor yalanları ile başlatılan ihanet sürecinde tek bir pkk lı çekilmedi tek bir pkk lı silah bırakmadi artık bölge pkk nın eline geçti.

13 yıldır ülkeyi tek başına yönetenler hala utanmadan muhalefeti suçluyor.

Bütün konuyu okudum. Merak edince baktım.
Boş konuşmuş ve saçmaladıkça saçmalamışsın manifesto bey.
Pkk yıllardır mecliste ama bağımsız olarak .
şimdi parti olarak mecliste.
Aradaki farkı idrak edemiyorsun sanıyorum.
Muhalefet el ele verdi pkk yı meclise soktu. İnkar zaten politikanızda var. Ne yüzle ve hangi mantık ile böyle konuşuyorsun.
hükümet pkk ya kurşun sıkmadı....
bu ne biçim bir düşünce. cidden çok basit düşünce.
kurşun sıkmadı 10 senedir , sizin iktidarınızdayken olduğu gibi şehit gelmedi. bırakın onu içinizdeki düşmanca tutum beyninizi kemirmiş. Hükümette beyin yok sizde fazlasıyla var değil mi? Siz daha iyi biliyorsunuz.
Önce geçmişinizi bir temizleyin. boş , saçma mantıksız laflarla kafa ütülemeyin. Kanlı ve karanlık geçmişinizi bir temizleyin sonra meydanlarda ahkam kesin. Kendi kendine istedğine inanabilirsin ama muhalefet olarak pkk nın bu şekilde TBMM ye girmesine yardım ettiniz. Yardım ettiniz. Bunu kabullenemeyeceksiniz. Nerde hata yaptınız ki siz? Kusursuz ve mükemmelsiniz. Ülkeyi düşürdüğünüz hale bakın. Yerinizde olsam buralara uğrayıp daha da küçülmezdim. Şurda bütün yorumlarda herkes aynı bir tek siz muhalefetsiniz. Bari hatanızı anlayında susması gereken yerde susun ki, değerli olasınız. Konunun en başından şu satıra kadar da sadece kendini haklı çıkarma ihtiyacınzı görüyorum. Arada arkadaş soru sormuş cevap verememişsiniz. neden zorluyorsunuz ? Bence susun. Yerinizi ve geçmişinizi bilin. Apo itini bu ülkenin başına bela eden devlet bahçelinin ta kendisidir. lamı cimi yok. pkk yı meclise sokanların arasında da devlet bahçeli var. Anlamsız milliytçiliğiniz artık ölmüştür. zorlanacak tarafı kalmamış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar da ilginizi çekebilir...
'AKP, FETÖ'cü şirkete milyonlarca dolar verdi'
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 1    1K
AKP'nin 'imar rantı' oyunu deşifre oldu
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 0    2K
Cahil, eğitimsiz AKP'liler! - Süleyman ÖZIŞIK