Seçmen AKP ve Erdoğan'ı cezalandırdı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yazık konuyu okurken acaba aynı ülkede mi yaşıyoruz diye şaşırdım. Twit atanların tutuklandığı ama canlı bombaların ortalıkta gezdiği bir ülke olduk. Bu ülke AKP belasından kurtulmalı yoksa ülkede kardeş kardeşi kıracak. Cumhurbaşkanı işini gücünü bırakmış oğlunun öğrenci yurtlarının açılışını yapıyor. Böyle bir cumhurbaşkanlığı görmedim ben

Yazık konuyu okurken acaba aynı ülkede mi yaşıyoruz diye şaşırdım. Twit atanların tutuklandığı ama canlı bombaların ortalıkta gezdiği bir ülke olduk. Bu ülke AKP belasından kurtulmalı yoksa ülkede kardeş kardeşi kıracak. Cumhurbaşkanı işini gücünü bırakmış oğlunun öğrenci yurtlarının açılışını yapıyor. Böyle bir cumhurbaşkanlığı görmedim ben

Akp belası değil aslında.. Chp+Mhp ve hdp belasından kurtulmalı. twit atanların cezalandırıldığı bir ülke olduk diye mantıksız bir cümle olamaz.Twitte vatan haiinliği varsa bu ülkenin yöneticişlerine hakaret varsa cezası da olmalı.Böyle br cumhurbaşkanı zaten göremezsin :) millet işini gücünü bırakmış cumhurbaşkanıyla uğraşıyor. ;) Kardeş kardeşi kıracaksa bunun sorumlusu ne akp nede cumhurbaşkanıdır. Asıl sorumlu terörü destekleyen ve savunan diğer partilerdir. Akparti bela değil birnimettir. asıl bela ülkeye nokta kadar faydası olmayan sadecelaf üreten aksesuar partileridir.

Seçmen cezalandırdı. Ceza öyle verilmez böyle verilir dedi. Bu sonuç bazılarının yüzünü kızartıp bir daha siyaset yapamayacak duruma getirdi . Chp - Mhp ve Hdp... Hepsibirlik olmuş , Bbc, The economist, İsrail, Almanya,ermenistan,ingiltere bütün yabancı pkk destekçisi mihraklarda aldılar boylarının ölçüsünü.

7 Haziran seçimlerinden sonra israilin bütün gazeteleri aynı başlığı atmışlardı..

- ERDOĞAN DÜŞTÜ. ARTIK DAHA GÜÇLÜYÜZ..

Sadece bu başlık bile çok şey anlatırken , içimizdeki hainlerede en büyük cevap verilmiş oldu. Şimdi konuşmaya yüzleri varsa gelip konuşsunlar.

BİZİMLE YÜRÜ TÜRKİYE......

Türkiye kiminle yürüyeceğini seçti. Yürüdüğün yolda yalnız kaldın eyy Bahçeli. Şimdi anlamışsındır belki, Paralelcilerle beraber olup bu ülke üzerinde planlar yapılamayacağını. Paralelcilerin kontrolünde artık biraksesuar partisi olduğunu unutmazsın bir daha. Milletin verdiği bu cevabı da UNUTAMAZSIN.

Hani reklamda HATIRLA...diye başlıyor ya ! Bol bol hatırlarsınız bu acıyı....

ALKIŞLIYORUZ....

Alkışlamaya devam edin. Bu millet sizi öyle bir alkışladı ki, HAKETTİNİZ... Bu ülkeye düşman olan ermeni milletvekilleriyle bu ülkeye hizmet edilemeyeceğini, söylediklerinizin hepsinin sadece GÖZ BOYAMA olduğunu, Candan desteklediğiniz HDP ve PKK nın uğradığı hezimetin sizide indirdiğini UNUTMAYIN.. Gerçi unutamazsınız...Hani çok düşünceli ses Tonuyla DERDİM VAR.. diyorduya ya Kılıçdaroğlu.. İşte millet DERDİ OLANLARLA değil SEVDASI OLANLARLA birlik olmayı tercih etti.

İNADINA BARIŞ...

Barış cümlelerini sarfederken ağzınızdan akan kanları GİZLEYEMEDİNİZ.... Zorla ve Ölüm tehdidiyle çaldığınız oyları bu defa çalamadınız. Sırtınızı dayadığınız Pkk , size yardım edemedi bu defa. Masum insanları öldürerek,kendi halkını bombalayarak oy toplamaya çalışmanızda fayda etmedi. Olan halka oldu. Katlettiğiniz insanların canları ve kanları üzerine hayalettiğiniz %20 lik oy ancak hayal olarak kalacağınıda öğrenmiş oldunuz. Türkiye partisi olacağız diye seçim bildirisinde Türkiye için bir tek güzel seçenek yokken;

- Sözde ermeni soykırımını tanıyacağız,
- Diyaneti kaldıracağız...

gibi safsatalarla Kürt Halkı için vaadlerde bulunmayıp ermenilere yalakalık yaparak ermeni oylarını almayı düşünecek kadar basit ve zavallılar. Aldınız %20yi :D Yani aldınız babayı......Şimdi Zılgıt çekin sabahlara kadar. Acısı zor geçer biraz..

YORUM YOK.
ANLAYANA
........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bunlar da ilginizi çekebilir...
'AKP, FETÖ'cü şirkete milyonlarca dolar verdi'
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 1    1K
AKP'nin 'imar rantı' oyunu deşifre oldu
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 0    2K
Cahil, eğitimsiz AKP'liler! - Süleyman ÖZIŞIK