İlginç Merdiven Çıkabilen Tekerlekli Sandalye

Ugur

Administrator
Scalevo tekerlekli sandalye, ETH Zürih (Zürih Federal Teknoloji Enstitüsü) tarafından 2014 yazında başlatılan bir projedir.

Ayyy ben deneyemezdim başım dönerdi aşağı bakınca :)

Gerçekten tebrik etmek lazım,,harika olmuş...ne ile çalışıyor acaba,akü olabilirmi,,,
ya aküsü biterse merdivenin ortasında...:)

Ayyy ben deneyemezdim başım dönerdi aşağı bakınca :)

Gerçekten tebrik etmek lazım,,harika olmuş...ne ile çalışıyor acaba,akü olabilirmi,,,
ya aküsü biterse merdivenin ortasında...:)

Evet akülü.

"Ya havada uçağın benzini biterse" gibi bişey oldu seninki. :D

güzel yapmışlar. merdiven iniş çıkışında oturanı düz tutuyor. Artık herşeyin elektriklisi yapılıyor. Aküden daha çok dayanıyor. yine de merdivenin ortasında biterse nasıl inecek. Havada uçağın benzini bitse havada kalırlar. burda merdivende kalır

güzel yapmışlar. merdiven iniş çıkışında oturanı düz tutuyor. Artık herşeyin elektriklisi yapılıyor. Aküden daha çok dayanıyor. yine de merdivenin ortasında biterse nasıl inecek. Havada uçağın benzini bitse havada kalırlar. burda merdivende kalır

Elektrikli olanda akü olmuyor mu? Elektriği nereye depoluyor? :D

aküden aküye fark var reüs. Elektriklide de akü var ama aynı şey değil. Madem öyle arabaların aküsünü elektrik doldursunlar . elektrikli araçlara gerrenk kalmazdı. Adı akü olsa da aynı değil :D Şimdi olmadık bi yerde bunun aküsünün elektriği biterse nolacak.

Adı akü olsa da olmasada akü aküdür tek yapması gereken şey elektriği depolamak. :islik:

batteryev.jpg batteryev.jpg

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Türkiye’de Tüketilen Dönerin Yüzde 80’i Merdiven Altı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 2    1K
Merdiven
  • Ugur
  • Ugur,
  • Komikler
  • 0    4K