PKK'nın alçak yalanı

MURATS44

Super Moderator
Saldırı anını anlatan Şehit Binbaşı Kulaksız'ın eşi Sibel Kulaksız, hain PKK'lıların yalanını ortaya çıkardı.
pkknin-alcak-yalani-1438274107-814.jpg pkknin-alcak-yalani-1438274107-814.jpg

Saldırı anını anlatan Şehit Binbaşı Kulaksız'ın eşi Sibel Kulaksız, "Sağ tarafımızdan bildiğim kadarıyla 8 tane kurşun yağdırmışlar. İkisi yiğidime, biri bana. Ama biri daha gelecekti, yiğidim göğsünü bana siper etti, beni korudu. Şehit mertebesine ulaşırken bir de eşini korudu. Yavrularını öksüz bırakmamak için beni yaşattı" dedi.

"BANA SİPER OLDU"​

Şehit Binbaşı Kulaksız'ın defnedildiği Amasya'nın Merzifon ilçesine bağlı Ortaova köyünde taziyeleri kabul eden eşi Sibel Kulaksız, "Bize pusu yaptılar. Eşime başka türlü zaten gücü yetmezdi onların. Aslandı, yiğitti, adı gibiydi. Korktular. Bize ateş ettiler. Eşim sağ omzunda beni korudu. Bana siper oldu. Beni kurtardı. Göğsünü siper etti ben ölmeyim diye. Kaç defa şehit oldu. Hem kalbinden vurdular. Sonra bana bir şey olmasın diye sağına attı kendini. Yiğidimi vurdular. Adı gibi aslandı. Başka türlü onu tuzağa düşüremedikten sonra vuramazlardı. Korktular yiğidimden" diye konuştu.

HPG'NİN YALANI ORTAYA ÇIKTI​

PKK'nın silahlı gücü HPG, binbaşı Arslan Kulaksız'ın öldürülmesinin sorumluluğunu internet sitesine koyduğu açıklama ile üstlenmiş. Açıklamada küstahça ifadelerde bulunmuştu.

KÜSTAH AÇIKLAMA: AİLESİNİ DEĞİL KENDİSİNİ HEDEF ALDIK​

Açıklamada saldırının, Kandil'e yönelik TSK bombardımanında öldürülen PKK yöneticilerinden Şervan Varto anısına gerçekleştirildiği kaydedildi. Açıklamada, binbaşının ailesinin değil kendisinin hedef alındığı ifadesi de yer aldı.

Şehit binbaşının eşinin açıklamalarından sonra küstahça kendini haklı çıkarmaya çalışan HPG'nin "Ailesini değil kendisini hedef aldık" yalanı da ortaya çıkmış oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
PKK'nın korkulu rüyası özel birlik Afrin'de!
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 0    2K
ABD ve PKK'nın Suriye'de kurduğu yeni örgüt! Hedef Türkiye
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    3K
PKK’nın tepesine ‘Balyoz’ gibi inen Tuğgeneral
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    3K
PKK'nın EYP'lerini imha edecek robot geliştirildi
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    3K
Norveç’te masanın üzerinde Türkiye ve Pkk raporu!
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 0    7K
Geri