Erdoğan'dan dünyaya tarihi ayar

MURATS44

Super Moderator
Erdoğan'dan tüm dünyaya tarihi ayar

Islam aleminin kendi aralarinda birbiriyle çatismasina üzülüyor Erdogan.

Evet üzülmekte hakli fakat ben çok merak ediyorum, tüm dünya milletleri islami kabul etse ve müslüman olsa, Araplar arasinda yasanan çatismalar sona erecek mi?

Bence hayir.

400 vekil ugruna döktügü kani ne yapacagiz? bugün okudum sehit babasina 11 yil hapis verilmis devlet büyüklerine "hakaretten".

Şehit kanı akıtmıyor. O kanların hesabını Demirtaşa ve Pkk'ya sormak gerekiyor. Uyuyan polisleri şehit edip , yol kesip araçları yakarak devlete meydan okuaynlara sormak daha akıllıca olur. Şu an teröristlere verdiği karşılık daha fazla şehit olmaması için. Karşısında ne de olsa hem mecliste hem kandilde teröristler var. Karşılık vermediği halde azdılar. Başlatanlara sormak lazım. Bu karşılık verilmeseydi çok daha fazla şehit olacaktı.

Ayrıca video gerçekleri söylüyor. Neden farklı noktaya çekiliyor ki?

400 vekil ugruna döktügü kani ne yapacagiz? bugün okudum sehit babasina 11 yil hapis verilmis devlet büyüklerine "hakaretten".

11 yil degil, 1 yil hapis cezasi istenmiş fakat 5 yil süreyle ertelenmiş.
Daha sonra Erdogan'a kina gönderdigi için hakkinda tekrar dava açilmiş ve beraat karari verilmiş bu acili babaya.

Bu arada hatirlatmak isterim ki; Bu acili baba Erdogan'a hakaret ettigi için dava çilmis.şehit babasinin acisini anliyorum fakat bu durum başbakan'a hakaret etme hakki vermez kimseye.

Hakaret etmesinin sebebi ise, Erdogan Kürt şarkici Şivan Perver ile kucaklaştıgı içindir. Erdogan'in Şivan Perver'i kucaklamasi yanliş bir davraniş ise, o başka mesele.

Ayrica şehitlerin olmasi AK Parti'nin degil, MHP'nin oyunu artirir. Bu nedenle, AK Parti'in istedigi 400 vekil için akan kanin durmasi gerekir, akmaya devam etmesi degil.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Putin'e KAPAK soru
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    3K
Erdoğan ve Davutoğlu'ndan SKANDAL PKK İTİRAFI
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Güncel
  • 4    5K
Hakan fidan- Recep Tayyip Erdoğan - Sakın Kader Deme