1 Kasım Erken Genel Seçiminde HDP Barajı Aşar mı?

1 Kasım Erken Genel Seçiminde HDP Barajı Aşar mı?

• Evet aşar

Oy: 3 37.5%
  • Hayır aşamaz

Oy: 5 62.5%

• Kullanılan toplam oy
    8
  • Anket kapatılmış .
söylecek sözüm kalmadı ozaman şehitlerrin yerine siz olun lütfen siz savaşın burada martaval okuyarak yok o parti yok bu parti yok şu parti diyerekk hala ak parti akparti diyorsunuzyaa helal diyorum. 2003 -2015 bu kadar zaman zarfında bir kaç yol bir kaç köprü yaparak soyulup sogana döndük ve artı üste sayısını unuttum şehit verdik olmadı birde efendim hdp vallaa uçan bir türkiyeye sahibiz gerçektende çok çalışmış akparti kesesini doldururken pkk donanamasını yapmış zaten ama tabi sayın murat44 beyin tabiriyle tabiriyle bunlarr sadece chp ve mhp nin suçu 12 senede öncesi ve sonrası bukadar zaman içinde biz çokta ilerlememişiz bari onu görün yok ama görmeye zahmet etmeyin. sizin gibi insanlar göremez bunu.
at gözlüklü edebiyata gelince ben tüm edebiyatı bilmesemde incelerim fikir sahibi olurum ama en kötüsü ne biliyormusunuz beyin yıkama edebiyatı siz kendi edebiyatınıza bakın . ak parti akparti oylar onun olsun ne olacaksa olsun ama biran önce şehitlerin daha fazla kanı dökülmesin o parti bu parti gelsin basbakan olsun demiyorum ALLAH hayırlı olan parityi başımıza getirsin diyorum bunuda anlamadınızsa eğer. bilmem anlatabildimmi.

söylecek sözüm kalmadı ozaman şehitlerrin yerine siz olun lütfen siz savaşın burada martaval okuyarak yok o parti yok bu parti yok şu parti diyerekk hala ak parti akparti diyorsunuzyaa helal diyorum. 2003 -2015 bu kadar zaman zarfında bir kaç yol bir kaç köprü yaparak soyulup sogana döndük ve artı üste sayısını unuttum şehit verdik olmadı birde efendim hdp vallaa uçan bir türkiyeye sahibiz gerçektende çok çalışmış akparti kesesini doldururken pkk donanamasını yapmış zaten ama tabi sayın murat44 beyin tabiriyle tabiriyle bunlarr sadece chp ve mhp nin suçu 12 senede öncesi ve sonrası bukadar zaman içinde biz çokta ilerlememişiz bari onu görün yok ama görmeye zahmet etmeyin. sizin gibi insanlar göremez bunu.
at gözlüklü edebiyata gelince ben tüm edebiyatı bilmesemde incelerim fikir sahibi olurum ama en kötüsü ne biliyormusunuz beyin yıkama edebiyatı siz kendi edebiyatınıza bakın . ak parti akparti oylar onun olsun ne olacaksa olsun ama biran önce şehitlerin daha fazla kanı dökülmesin o parti bu parti gelsin basbakan olsun demiyorum ALLAH hayırlı olan parityi başımıza getirsin diyorum bunuda anlamadınızsa eğer. bilmem anlatabildimmi.

savunduğunuz insanların ne olduğunu biliyoruz. Önce savunduğunuz insanların ne yaptığını düşünün. Bu onların sayesinde. destekleyip el ele meclise girmeselerdi bunlar olmayacaktı. Herşeye rağmen kendi savunduğunuz insanların yaptıklarını görmezden gelip en ufak şeyde AKP düşmanlığı yapmanız çok ince düşünceli olduğunuzun da göstergesi.

Asıl konuları atlayıpta AKP düşmanlığına devam edin. her zaman olduğu gibi. Çok ince düşünceniz ancak bu kadar olur. Bence de birşey demeyin. Kendi halinize oturun ağlayın. Bu ülkeye zarar verenleri savunmaya da devam edin. her zaman ki boş sözlerden öteye geçmeyecek.

sizin gördükleriniz her neyse, aynen o gördüklerinizi ülke daha önce yaşadı. Çok yaşadı hemde. sonuçlarını da hep beraber görerek yaşadık. Bence laf edebiyatı yapacağına susmak en güzeli.

çok yazık tamam tek dogru parti ak parti tüm askerleri geri çeksin akparti üyelerini taraftarlarını çatışmaya göndersin ben bilee ailemdee kaç kişi varsa koşaa koşa giderim sayın murat bey siz oturun burda yazın ben vatan için konuşuyorum sizin bana cevabınız parti hala o bu şu parti kocaman alkış size saygılar efem kendimi yormayacağım daha fazla. atasözü kısaca anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az :))

çok yazık tamam tek dogru parti ak parti tüm askerleri geri çeksin akparti üyelerini taraftarlarını çatışmaya göndersin ben bilee ailemdee kaç kişi varsa koşaa koşa giderim sayın murat bey siz oturun burda yazın ben vatan için konuşuyorum sizin bana cevabınız parti hala o bu şu parti kocaman alkış size saygılar efem kendimi yormayacağım daha fazla. atasözü kısaca anlayana sivrisinek saz anlamayana davul zurna az :))

aslında bütün suçlu akp. bütün olanların sorumlusu pkk yı meclise sokan chp ve diğeri değil de onlara karşı mücadele eden akp.
akp düşmanlığından birşey göremiyorsunuz ve herşeyi bildiğinizi sanıyorsunuz. Vatanı düşünen , vatana ihanet edeni desteklemez. en azından mantık böyle diyor.

Valla atasözünü bilmem ama size davul değil, davuldan orkestra kursak yine az. herşeyi çok biliyorsunuz ya ;)
Mesele parti meselesi değil ,bunu bile anlamadıktan sonra bende kendinizi fazla yormayın Eylül hanım. Mesele Vatana ihanet edenler ve vatanı korumaya çalışanlar.

Vatana ihanet edenler belli. Bu ihanetinde bedelini vatandaş ödüyor maalesef. Bunun sorumlusunu savunmak yerine , sadece akp düşmanlığı yapıyorsunuz.

Neyse ,

yine de az . bildiğiniz gibi olsun. Akp düşmanlığına devam. Vatanı düşünme edebiyatı yaparak vatanı düşünün. :)

Bu memleket diğer partilerin ülkemizi temsil edişini de gördü,,,kimse unutmadı...nedenlerini yazarsam sayfalar yetmez,
kısa ve en önemlisini yazayım,memleket dış ülkelere borçtan kurtuldu. ve türkiye ülkeler arasında elle gösterlen ülke haline geldi...
dış ülkelere el açma devri bitti...ben kendimi bildim bileli terör var bu ülkede...değişik adlar altında.onun için kimse suçlu aramasın...
şu an ülkemiz ferah içindeyse akp sayesindedir nokta.....bilmeyenler geçmişi bir araştırsınlar...ülke nerdeydi nereye geldi...

Bu memleket diğer partilerin ülkemizi temsil edişini de gördü,,,kimse unutmadı...nedenlerini yazarsam sayfalar yetmez,
kısa ve en önemlisini yazayım,memleket dış ülkelere borçtan kurtuldu. ve türkiye ülkeler arasında elle gösterlen ülke haline geldi...
dış ülkelere el açma devri bitti...ben kendimi bildim bileli terör var bu ülkede...değişik adlar altında.onun için kimse suçlu aramasın...
şu an ülkemiz ferah içindeyse akp sayesindedir nokta.....bilmeyenler geçmişi bir araştırsınlar...ülke nerdeydi nereye geldi...

Geçmişi araştıramayız çünkü karanlık ve zarar dolu yanları ortaya çıkabilir. en güzeli her zaman ve her yerde akp düşmanlığı yapmak. Zaman akp düşmanlığı zamanı :)

Gorunuste HDP kilpayida olsa gecmek uzeri ama benim kanim basaramamasi

Kürt halkı şu anki tepkisini sandığa yansıtabilirse, pkk ve hdp nin tehditleri bertaraf edilirse barajı geçmeleri mümkün değil. Zaten chp nin desteği ve pkk nın ölüm tehditleriyle geçtiler. Bu kafayla kürt halkının bile yarısı desteklemiyor. Çok zor geçmeleri.

Demokrasi ile barış ile silahsız bir yaşam ile kandırarak oy topluyorlar, Askerdeyken van'a göreve gittiğimde seçimlerde sadece van'dan %77 oy çıkardı genel oyu 13 bu seçimde %17 'nin üzerinde çıkaracak itler.

Cumhurbaşkanıyla, başbakanıyla hükümetiyle , vatandaşıya ( Gerçek vatandaşıyla) bir olup , Pkk ve Hdp ye karşı çıkıp mücadele etmek varken ,

Hdp ve Pkk ile aynı şeyleri söyleyip, Onların istediklerinin aynısını isteyip , Başbakana, cumhurbaşkanına karşı çıkıp sonrada vatanseverlik ve Milliyetçilikten bahsedilen bir ülkede yaşıyoruz. Geçerse çokta şaşırmam.

Pkk yı destekleyen partiyi destekleyen , onlarla aynı fikirde olan sözde vatanseverler kendilerini kandırıp dururken adamlar istediklerini yapıyor. Destekçileri var.. NEden geçmesinler ki ?

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri