Makale Acılara Sen Geleceksin Diye Tutunarak Yaşayacağım.

kulmehmet

topragizbiz.com
- -
Kendini haftalarca aylarca fazla zorlamaya değmezdi seni sevdiğimi anlamak için, bir bakışta anlardın, bakışlarımda ki seni görseydin eğer! Anlamak denilen gönül ile aklın izanının kapısını açsaydın yeterdi sana ama, sen açmadın ve beni anlamadın! Gönlümdeki aşkın davetini kabul etseydin, şimdi birbirini seven iki âşık olurduk, oysa şimdi iki yabancıyız, birbirimize uzak… Oysa aşkın kapısında beraberce bir süre gözlerimize bakarak konuşsaydık, aşkın gönül dansına iştirak edebilseydik el ele, o zaman aşk ile birbirini seven âşık olabilirdik, beraber güler beraber yaşar yaşlanırdık aynı yastıkta…

Sessizliğimizin derin anlamını da çözemedik, sen umursamaz tavrınla, derin sessizliğin algısına içinde sen diye haykıran sessizliğimi dinlemeden çektin gittin, olsun be gülüm sen sevmezsen de ben seni hala seviyorum, uzak olsan da kalbin benimle biliyorum, sen zoru seversin, ben kolay olanı ama ne yazık ki beklemek zorundayım, gönül kapını bana açana kadar ya da gönül kapını bana açmadan, ben gözlerimi kapatarak seni hep yanımda hayal ederek yaşayacağım… Sessizce aşkın deryasında gelmeni bekleyeceğim ya da gelmeyerek hasret özlem içinde, susuz kalmış ağaç gibi solacağım kuruyacağım!

Gülümsemeyen gülüşlerini, gülümseyen gülüşler ile kalbime kopyalayacağım hep onlarla yaşayacağım, ne yapayım zorla güzellik olmaz biliyorum, ancak saygınlık içinde aşkın kapısında beklersem o zaman senin beni sevmen ile onurlanacağım biliyorum, yoksa zorla sevmek çok zor bilirim… Sanma ki sen beni sevmedin diye serseri hayatı yaşayacağım, seni hep seveceğim ve aşkın kapısında gülümseyerek bekleyeceğim bunu bil güzelim. İnsanlığın aşk ile anne karnında doğduğu ağladıktan sonraki o ilk günkü masum gülüş ile gelmeni bekleyeceğim, acılara sen geleceksin diye tutunarak yaşayacağım ve bekleyeceğim seni…Mehmet Aluç-Kul Mehmet-

Teşekkürler. Emeğinize sağlık.

teşekkürler ederim kardeşim...

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Dedublüman - Sen Bilmezsin (Lyric Video)
  • Tevfik
  • Tevfik,
  • Video Galerisi
  • 0    49
Şamisen - Geleneksel Japon Çalgısı
  • Ugur
  • Ugur,
  • Müzik Aletleri
  • 0    296
İnsanı Düzeltirsen Dünya Düzelir
  • Ugur
  • Ugur,