Sizce En Başarılı Başbakan Kimdi?

Sizce En Başarılı Başbakan Kimdi?

• İsmet İnönü

Oy: 0 0.0%
  • Süleyman Demirel

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    14
Hiç birisini başarılı bulmuyorum, başbakanlığa en çok yakışan Kemal Kılıçdaroğlu.

Hiç birisini başarılı bulmuyorum, başbakanlığa en çok yakışan Kemal Kılıçdaroğlu.

Hangi yönüyle yakışıyor onuda açıklar mısın kardeş? :)

SSK yolsuzluğumu ,
Yalancılığımı,
Ahlaksızlığımı,
Pkk yndaşlığımı,
Hesap uzmanlığı (!) mı ,
Ülkenin projelerine karşı çıkmasıyla mı,
Elinde hiç bir proje olmadan sadece hakaret ve yalancılıkta uzman oluşuyla mı,
PArti başkanına kasetle tuzak kurmasından mı,
...

daha çokta merak ettim hangi özelliği ile daha çok yakışıyor.Millet , kim daha çok yakışıyorsa onun yanında zaten ;) Olduğu yerde zıplayanların değil , her zıplamasında daha ileri gidenlerin yanında. Yine de merak ediyorum hangi düşünceyle başbakanlığa daha çok yakışıyor. GErçekten ciddi olarak bekliyorum cevabını...

En iyi Recep Tayyip Erdoğan:alkis:

Sapkın muhalefetin mucidi artık. Kürsüde ahlaksızca cümleler kurarken kadın erkek bütün vekilleri coşkuyla alkışlıyor. Onlar için normal tabii. Türkiye Cumhuriyeti gibi bir devlete başbakan olabilmek için en başta Ahlak lazım. Kemalde olmayan bir özellik. O nedenle ancak rüyasında görür. Ayrıca , bu kafayla da fazla dayanamaz zaten. Sonra da onun yerine kim gelirse bu seferde en çok o yakışır diyecekler. chp nin müdürü olması yeterli. eter ki chp li olsun herşeye yakışırlar:D

Hangi yönüyle yakışıyor onuda açıklar mısın kardeş? :)

SSK yolsuzluğumu ,
Yalancılığımı,
Ahlaksızlığımı,
Pkk yndaşlığımı,
Hesap uzmanlığı (!) mı ,
Ülkenin projelerine karşı çıkmasıyla mı,
Elinde hiç bir proje olmadan sadece hakaret ve yalancılıkta uzman oluşuyla mı,
PArti başkanına kasetle tuzak kurmasından mı,
...

daha çokta merak ettim hangi özelliği ile daha çok yakışıyor.Millet , kim daha çok yakışıyorsa onun yanında zaten ;) Olduğu yerde zıplayanların değil , her zıplamasında daha ileri gidenlerin yanında. Yine de merak ediyorum hangi düşünceyle başbakanlığa daha çok yakışıyor. GErçekten ciddi olarak bekliyorum cevabını...

İşin garibi bu saydıkların hepsi Recep tayyip erdoğan da mevcut, inanın şaşırıyorum sizlere.
Hala bu adamı nasıl savunuyorsunuz, oy veriyorsunuz. 7 haziran seçimlerinde istediği kadar milletvekili çıkartamayınca kendi ağzı ile deme di mi ? sonuçlarına katlanacaksınız diye o sözünden sonra terör olayları fazlasıyla arttı acaba kim terör örgütü yandaşı bu küçük bir örnek.

bir çayla simit hesabı belki hatırlarsın kimin yolsuzluk yaptığı belli oluyor

Sen hala ayakta uyuyorsun. :) Bu saydıklarımın hepsi KK da var. fazlasıyla. Şimdi laf oyunu yapmaya gerek yok. Ahlaklı olana bu millet yüzde 52 oy verdi. Yüzde 65 le de başkan yapacak. Ahlaksız olanda kürsüde açık saçık küfürler edecek halkta onu iktidar hasretiyle süründürecek. Kabul etmesende gerçek bu. Çay simit hesabına gelene kadar akşam olur. daha önce çooook daha başka hesaplar yapalım istersen. ..

Sen o Ahlaksızın neyini savunuyorsun ki. Kendi seçmeni bile ayıplamış kınamışiken sen neyin derdindesin. Uan artık uyan. kemal bu ülkenin başındaki en büyük bela. Olmamış hesaplarla varsayımlarla olmaz bu işler.

Teröristlere , ülkelerini sabvunuyor bu arkadaşlar demedi mi?
MEclise girsinler diye kendi seçmeninden oy istemedi mi ?
Teröristleri koruyuop kollayan onlara laf söyletmeyen kim dersin ?

Onları kucaklayıp , savunan mı terör yandaşı ve terörün nedeni yoksa onları kökünden kazıyan mı terör yandaşı ?

Yandaş dediğin kollar düşman dediğin yok eder . işte mesele bu. görünen köy klavuz istemiyor. Adam açık açık terörüstlerin avukatı. Kendi seçmenleri de bunu söyledi. Dahası ....... ? ;)

Recep Tayip Erdoğan tabi ki çok başarılı bence bu milletin ve devletin yeniden kurtuluşuna vesile oldu ALLAH razı olsun ,lakin yapması gerekenlerin bir kısmını yapmadı veya yapamadı örneğin adam gibi bir terör kanunu çıkarmadı içinde idamı dahil olan bir kanun ,bu yüzden şimdi asker olsun sivil olsun Kürt olsun Türk olsun nice canlar gitdi geride gözü yaşlı boynu bükük insanlar sabiler kaldı.

Sen hala ayakta uyuyorsun. Bu saydıklarımın hepsi KK da var. fazlasıyla. Şimdi laf oyunu yapmaya gerek yok. Ahlaklı olana bu millet yüzde 52 oy verdi. Yüzde 65 le de başkan yapacak.

1. Kendiniz bu söylenenlerin RTE'de var ama KK'da fazlasıyla var demeğe getiriyorsunuz.
2. İspat etmek yerine laf oyunları yapan sizsiniz.
3. %65 oy alacak derken hile hurda ile olmayanı böyle çıkacaracağınızı mı söylüyorsunuz? (Kasım seçim sonuçlarında AKpartililer bile böyle bir sonuç beklemiyordu çünkü)

abi sorduğunuz soruya bakın ya tabiki adnan menderes:aslan:aslan:
:aslan:

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Zamanı ve sözleri dikkatsizce kullanma ikiside geri gelmez
  • deniz feneri
  • deniz feneri,
  • Sohbet Odası
  • 0    2K
Sizce Türkiye'nin En İyi Bağlama Sanatçısı Kim?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 6    10K
Sizce İkinci Darbe Girişimi Olur mu?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 1    4K
Sizce İdam Cezası Geri Getirilmeli mi?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 3    6K
Sizce Suriyelilere Türk Vatandaşlığı Verilsin mi?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 12    11K
Geri