Bulgaristan'da Yol Çalışması Ne Zaman Bitecek?

Bulgaristan'ın başkenti Sofya'nın kuzeyinde devam eden yol çalışması Türkiye istikametinde ilerleyen sürücülere zaman kaybettiriyor. Bu bölgedeki çalışmaların ne zaman biteceği açıklandı. Türkiye'ye otomobille seyahat edenler Bulgaristan'ın...

 1. #1
  Üyelik tarihi
  08.04.2013
  Mesajlar
  4.355
  Beğendi
  776
  Beğenildi
  584

  Bulgaristan'da Yol Çalışması Ne Zaman Bitecek?

  Bulgaristan'ın başkenti Sofya'nın kuzeyinde devam eden yol çalışması Türkiye istikametinde ilerleyen sürücülere zaman kaybettiriyor. Bu bölgedeki çalışmaların ne zaman biteceği açıklandı.

  Türkiye'ye otomobille seyahat edenler Bulgaristan'ın başkenti Sofya'da inşaat çalışmalarına rastlayacaklar. Sofya'dan sonra başlayan otobana bağlantı çalışmaları özellikle önümüzdeki haftalarda zaman kaybına yol açacak. Sürücüler ancak bu bölümü geçtikten sonra Türkiye'ye kadar uzanan yeni otoyola ulaşıyorlar.

  Sofya'nın kuzey kesimindeki yol çalışmaları ne zaman bitecek?  Alman Otomobil Kulübü ADAC konuyla ilgili bir bilgi paylaşarak, yoldaki çalışmaların 2016 sonuna doğru tamamlanacağını duyurdu. Yani bu yıl son kez bu bölgede sorun yaşanacak ve önümüzdeki izin sezonundan itibaren bu sorun da ortadan kalkmış olacak. Sürücüler Sofya'nın kuzey yolunu kullanarak daha hızlı bir şekilde otoyola bağlanarak Türkiye sınırına kadar ulaşmış olacaklar.

  Kaynak: Turizmavrupa.com
  Kaptan43 Bunu beğendi.

 2. #2
  Üyelik tarihi
  16.04.2013
  Mesajlar
  4.371
  Beğendi
  286
  Beğenildi
  685
  bitmeeeeezzz. bulgarda yol çalışması bitmez.
  Kaptan43 Bunu beğendi.

 3. #3
  Üyelik tarihi
  16.04.2013
  Mesajlar
  954
  Beğendi
  78
  Beğenildi
  46
  Bulgarda yol tamiri bitmez. Bulgarda yol tamiri biterse silayolculugunun tadi tuzu kalmaz. Kim cekecek o eziyeti ki, bence bitmemeli.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Bu Konu için Etiketler