Sohbet Şerefsizliğe çalışan eLEMANlar aranıyor! - Esra ELÖNÜ / Haber 7

MURATS44

Super Moderator
Şerefsizliğe çalışan eLEMANlar aranıyor! - Esra ELÖNÜ / Haber 7 Şerefsizliğe çalışan eLEMANlar aranıyor! - Esra ELÖNÜ / Haber 7
Kanlı mizah ancak zalim olanı güldürür.

Diyoruz ki sakin olalım bu cerahat liderinin eşkiyalarını sevindirmeyelim. Olmuyor . Sular çekildikçe bir tek Allahuekber nidasının kefenlenmediğini görüyorum. Diri ve kalbe saplanarak giden nida!

Bu zeka değil ahırdan çıkan mizah klozeti. Şerefsizliğin “ Elemanı “. Bir kapak yapmış rögar kapağı. Yuvarlansalar ancak bu kapağı bulabilirlerdi. Bravo.

Ancak cerahat lideri Takkeli Çaki’yi güldürebilirlerdi. Ancak zalimi keyiflendiren aşağılık cümleler istifleyebilirlerdi. Onur , ve insanlık saman alevi.

Tank Asya’nın önünde cevşenler okuyarak paraya sema dönen plastik ablaların sloganı : ATM izindeyiz.

Ve Tank Asya’yı vurmak bu şerefli milletin vaizsiz kazancı.

İşte bu ablaların, işte bu darbenin pembe garnizon komutanlarının kahkaha atacağı mizah bu vatanın düşmanını güldüren mizah , secdesinden başka kimsesi olmayan yiğitleri öldüren mizahtı.

Şimdi Ey Şerefsizliğin Elemanları!

Alın o rögar kapağınızı , 208 şehidin annelerine, evlatlarına, babalarına gösterin. Gülecekler mi yoksa evlatlarının göremediği günler sayısınca tükürecekler mi suratlarınıza.

Öyle leşsiniz ki adamlığınızın cenazesi çoktan kalkmış. Evet Tiyatro,

Organları Tank paletlerinin dişleri arasına yapışmış canların Tiyatrosu! Alınlarını evet vurdunuz lakin secdeleri diri o yiğitlerin Tiyatrosu.

Bayrakları hem seccadeleri hem de kefenleri olmuş canların Tiyatrosu.!

“ Oğlum sizi ben doğurdum, yapmayın” diye hıçkırarak ağlayan Anaların Tiyatrosu.

“ Abi ben doğuda askerlik yapmadığıma üzülüyordum bizi kandırdılar” diyerek ağlayan o cerahat liderinin kanlı tuzağına kalkan edilen gençlerin Tiyatrosu.

Kabe imamının hıçkırarak okuduğu dua, bir kurşunu 15 dakika şerefsiz namluda bekletir. Bekletir ki mazluma, milletine siper ettiği canını 15 dakikayla kurtaran Uzun Adamın Tiyatrosu.

“ O 15 dakikanın içinde. Hicrete zorlanan Mültecilerin duası var, O 15 dakikanın içinde sofrasına oturup derdini dinlediği Hacı Dedenin duası var, O 15 dakikanın içinde Rabia’sını, Musa’sını, Esma’sını emziremeden Firavun ateşine teslim etmiş annelerin duası var . O 15 dakikanın içinde Kudüs’ün kıyamı var, Aksa’nın inleyişi var. O 15 dakikanın içinde komutan Aliya İzzet’in “ Eğilme” diyen ruhu var.

Ey Şerefsizliğin Elemanları,

Siz kendi leşliğinize Leman okuyun,

Biz şehitlerimize Fatiha okuyalım.

Sizin bu kalleş karikatürünüze “ GÜLEN”in de Allah belasını versin.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Geri