Vasfiye Teyze'den Başbakan'a Şok Küfür!

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Yalan Dünya dizisinde "Ne çektin be" sözüyle ünlenen Gonca Vuslateri, Başbakan Erdoğan için öyle bir küfür sarfetti ki okuyan herkesi şoke etti.

Kanal D ekranlarında yayınlanan dizide Vasfiye Teyze karakteriyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan paylaştığı Başbakan'a yönelik küfürlü ifadeyle ağızları açıkta bıraktı.

KÜFÜR TWEET'İNİ SİLDİ​

Başbakan Erdoğan'ın parti grubu konuşmasının tüm haber kanallarında canlı yayınlanması üzerine "Çıktı yine tipini ……ğim" yazan Vuslateri, daha sonra bir takipçisinden gelen tepkiyle attığı küfürlü tweeti sayfasından sildi.

ÖZGÜR OLMASAN NELER YAPACAKSIN!

Vuslateri'nin Başbakan Erdoğan için söylediği skandal küfürlü tweete, "Özgürlük talep ederken ülkenin başbakanına küfredecek kadar baskı altındasın. Özgür olsan kimbilir neler yapacaksın?" sözleriyle tepki geldi.

haber365

Ulkede ozgurluk yok ki arkadas.Agiz tadiyla basbakana bir kufur bile edemiyorsun.:)

Tovbe tovbee.Bu nasil bir mantiktir yahu? Sen ulkenin basbakanina istedigin gibi kufret,sonra ozgurluk demokrasi yok diye sokaga cikip her yeri yak-yik,tencere tava cal.Hadi ordan capulcu seni.

Bu karinin agzina biber gazi sikacan ama fisegiyle birlikte...
Bu tip agzi bozuklar yüzünden ailece,tiyatroya gidemiyorum yahu.Sansür uygulanip "biiiip" lenmeseler TV'den bile seyretmek mümkün olmayacak.
Sonra çikip "Tiyatroya ilgi azaldi" diyolar.Agziniz bozuk hemseriiiiim....

Bu karinin agzina biber gazi sikacan ama fisegiyle birlikte...
Bu tip agzi bozuklar yüzünden ailece,tiyatroya gidemiyorum yahu.Sansür uygulanip "biiiip" lenmeseler TV'den bile seyretmek mümkün olmayacak.
Sonra çikip "Tiyatroya ilgi azaldi" diyolar.Agziniz bozuk hemseriiiiim....

Birak kadincaz agzinin tadiyla küfürünü etsin. Korkma kuru b..k duvara yapismazmis birsey olmaz:D

tesekkürler

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Kezban Teyze Elektriğini Güneşten Üretiyor
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 3    4K
Ajda Pekkan - Bana Teyze Dediler
  • Ugur
  • Ugur,
  • Komikler
  • 7    7K