Anket: Sizce İkinci Darbe Girişimi Olur mu?

Sizce İkinci Darbe Girişimi Olur mu?

15 Temmuz günü ilk kalkışmayı haber veren emekli Albay Hasan Atilla Uğur: İkinci kalkışmaya hazır olun. Ve çok yakın bir zamanda. Çok net bilgi olarak söylüyorum: İkincisi daha kanlı olacak. Bugün bir zafer sarhoşluğu içindeyiz. Ben sizin...

 1. #1
  Üyelik tarihi
  08.04.2013
  Mesajlar
  4.199
  Beğendi
  677
  Beğenildi
  507

  Sizce İkinci Darbe Girişimi Olur mu?

  15 Temmuz günü ilk kalkışmayı haber veren emekli Albay Hasan Atilla Uğur:

  “ İkinci kalkışmaya hazır olun. Ve çok yakın bir zamanda. Çok net bilgi olarak söylüyorum: İkincisi daha kanlı olacak. Bugün bir zafer sarhoşluğu içindeyiz. Ben sizin aracılığınızla Türkiye'yi uyarıyorum. Kimse 'Tamam bu iş bitti, Türkiye rayına oturdu, artık Amerika başka bir şey yapamayacak, FETÖ başka bir şey yapmayacak, PKK başka bir şey yapamaz, biz belini kırdık bu örgütlerin' falan demesin. Bu bizi, hazırlanmakta olan kalkışmada tamamen başarısızlığa götürür. Paramparça oluruz. ,,

  Haberin tamamı: İkinci kalkışma çok yakında. Milletimiz tuzağa çekiliyor

  Peki sizce ikinci darbe girişimi olur mu?

  deniz feneri, MURATS44 Bunu beğendi.

 2. #2
  Üyelik tarihi
  16.04.2013
  Mesajlar
  4.316
  Beğendi
  269
  Beğenildi
  631
  40 yıldır hazırlanıyorlar. Bir gecede kaybettiklerini kabul etmelerini beklemek mantıksız olur. Onca para onca masraf onca kayıp. Haddi hesabı bile olmaz bu 40 yıl içinde. Kimbilir bu 40 yılda ne kadar para harcadılar ne planlar yaptılar. Tabii bir gecede herşeyi kaybedip yenildiklerine inanmak biraz saflık olur.

  Elbette başka planları da vardır. Biri tutmasa diğerleri tutar hesabı. Zaten törörist başı feto her videosunda tuhaf tuhaf hareketler yapıyor. Bir yerlere mesaj veriyor. Ne olduğunu anlamak devlete düşüyor.

  yıllarca pkk yı besleyip , her türlü yardımı yaptılar. Silah, malzeme, yiyecek , eğitim falan derken harcadıkları paranın miktarını tahmin bile edemeyiz. Hala da terör örgütlerini besliyorlar.

  pkknın elebaşını bize teslim edip yüzlerine maske taktılar. Asıl yüzlerini gizlemek için yem attılar. Arkasından fetoyu büyütüp beslediler. Aynı anda işidi icad ettiler.

  Aynı anda kaç değişik güçle ülkemize saldırıyorlar. Aynı amaç için değişik kollardan hücuma geçmişler. Sadece bunlar değil hep birlikte bir güç olup sayısız yerden saldırıya geçmiş ülkemizin 2023 teki avantajlı duruma geçiş tarihinden önce asıl amaçlarına ulaşmanın planlarını yapıyorlar.

  Bitti mi ?

  Bitmedi.

  Şimdi ne yapacaklar ?

  Ellerinden geleni. Ülkemizi parçalayıp , kendi çıkarları için kullanacak duruma getirebilmeleri için herşeyi yaptılar , yapacaklar. Ben şahsen vazgeçeceklerini sanmıyorum. Her an her şey olabilir. Çünkü karşımızdaki görünen düşmanların yanında sayısız da görünmeyen düşman var.

  Bize düşen birlik ve beraberlik için de , millet olma düşüncesiyle birbirimize sıkıca sarılıp, birbirimize güvenerek bu oyunlara hep birlikte karşı koyup ülkemizi korumaktır.

  Biz içerde birbirimizle uğraşırken onlar dışarda plan yapıp uygulamaya devam ediyorlar.
  deniz feneri, Ugur Bunu beğendi.

Facebook Yorumları

Hızlı Cevap

Sitemize üye olmadan konulara yorum yazabilirsiniz.
Ba$kentimiz? 2 kere yazın,arada bo$luk bırakın

Konu Bilgileri

Bu Konu için Etiketler