Sizce İkinci Darbe Girişimi Olur mu?

Sizce İkinci Darbe Girişimi Olur mu?

• Evet

Oy: 1 12.5%
  • Hayır

Oy: 7 87.5%

• Kullanılan toplam oy
    8

Ugur

Administrator
15 Temmuz günü ilk kalkışmayı haber veren emekli Albay Hasan Atilla Uğur:

İkinci kalkışmaya hazır olun. Ve çok yakın bir zamanda. Çok net bilgi olarak söylüyorum: İkincisi daha kanlı olacak. Bugün bir zafer sarhoşluğu içindeyiz. Ben sizin aracılığınızla Türkiye'yi uyarıyorum. Kimse 'Tamam bu iş bitti, Türkiye rayına oturdu, artık Amerika başka bir şey yapamayacak, FETÖ başka bir şey yapmayacak, PKK başka bir şey yapamaz, biz belini kırdık bu örgütlerin' falan demesin. Bu bizi, hazırlanmakta olan kalkışmada tamamen başarısızlığa götürür. Paramparça oluruz.,,

Haberin tamamı: İkinci kalkışma çok yakında. Milletimiz tuzağa çekiliyor

Peki sizce ikinci darbe girişimi olur mu?

darbethzh.jpg darbethzh.jpg

40 yıldır hazırlanıyorlar. Bir gecede kaybettiklerini kabul etmelerini beklemek mantıksız olur. Onca para onca masraf onca kayıp. Haddi hesabı bile olmaz bu 40 yıl içinde. Kimbilir bu 40 yılda ne kadar para harcadılar ne planlar yaptılar. Tabii bir gecede herşeyi kaybedip yenildiklerine inanmak biraz saflık olur.

Elbette başka planları da vardır. Biri tutmasa diğerleri tutar hesabı. Zaten törörist başı feto her videosunda tuhaf tuhaf hareketler yapıyor. Bir yerlere mesaj veriyor. Ne olduğunu anlamak devlete düşüyor.

yıllarca pkk yı besleyip , her türlü yardımı yaptılar. Silah, malzeme, yiyecek , eğitim falan derken harcadıkları paranın miktarını tahmin bile edemeyiz. Hala da terör örgütlerini besliyorlar.

pkknın elebaşını bize teslim edip yüzlerine maske taktılar. Asıl yüzlerini gizlemek için yem attılar. Arkasından fetoyu büyütüp beslediler. Aynı anda işidi icad ettiler.

Aynı anda kaç değişik güçle ülkemize saldırıyorlar. Aynı amaç için değişik kollardan hücuma geçmişler. Sadece bunlar değil hep birlikte bir güç olup sayısız yerden saldırıya geçmiş ülkemizin 2023 teki avantajlı duruma geçiş tarihinden önce asıl amaçlarına ulaşmanın planlarını yapıyorlar.

Bitti mi ?

Bitmedi.

Şimdi ne yapacaklar ?

Ellerinden geleni. Ülkemizi parçalayıp , kendi çıkarları için kullanacak duruma getirebilmeleri için herşeyi yaptılar , yapacaklar. Ben şahsen vazgeçeceklerini sanmıyorum. Her an her şey olabilir. Çünkü karşımızdaki görünen düşmanların yanında sayısız da görünmeyen düşman var.

Bize düşen birlik ve beraberlik için de , millet olma düşüncesiyle birbirimize sıkıca sarılıp, birbirimize güvenerek bu oyunlara hep birlikte karşı koyup ülkemizi korumaktır.

Biz içerde birbirimizle uğraşırken onlar dışarda plan yapıp uygulamaya devam ediyorlar.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Zamanı ve sözleri dikkatsizce kullanma ikiside geri gelmez
  • deniz feneri
  • deniz feneri,
  • Sohbet Odası
  • 0    2K
Sizce Türkiye'nin En İyi Bağlama Sanatçısı Kim?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 6    10K
Sizce İdam Cezası Geri Getirilmeli mi?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 3    6K
Sizce Suriyelilere Türk Vatandaşlığı Verilsin mi?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 12    11K
Sizce En Başarılı Başbakan Kimdi?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Güncel
  • 25    24K
Geri