Teröristlerin Geri Çekilme Oyununun Gerçek Yüzü.

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Başbakan, Akil İnsanlar'la yaptığı toplantıda 'PKK yurt dışına çıktı, hükümet de adım atsın' görüşü dile getirilince şok gerçeği açıkladı: Teröristlerin yüzde 85'i hala içeride.

ERDOĞAN ŞOK GERÇEĞİ AÇIKLADI

Bugün Gazetesi'nin haberine göre toplantı sırasında “PKK yurtdışına çekildi, 1’inci aşama tamamlandı. Şimdi hükümetin adımları bekleniyor” şeklindeki bir görüş ifade edilince Başbakan şok gerçeği açıkladı. “Terör örgütünün yüzde 85’i hala içeride” dedi. “Örgütün sadece yüzde 15’i çekildi” diye ekledi

PKK'LILAR İŞADAMLARINDAN HARAÇ İSTİYORLAR

Başbakan, PKK’nın tesis basıp insan kaçırdığını ve 1 ila 5 milyon lira haraç istediğini belirtti. Yol kesme ve araç yakma eylemlerinin sürdüğünü belirtti. “Bana ulaşan 19 vaka var. HPG’nin faaliyetleri de devam ediyor” diye konuştu.

Görevlerini tamamlayan Akil İnsanlar Heyetleri, Dolmabahçe’deki Başbakanlık Ofisi’nde Başbakan Erdoğan’la bir araya geldi. Toplantıda, “PKK yurtdışına çekildi, 1. aşama tamamlandı. Şimdi hükümetin adımları bekleniyor” şeklindeki bir görüş üzerine Erdoğan, “Yalan söylüyorlar. Yüzde 85'i hâlâ içeride” dedi..

. Erdoğan'ın PKK'lıların Türkiye'yi terk ettiği bilgisinin gerçeği yansıtmadığını belirterek, "Sadece yüzde 15'i gitti, PKK'lıların yüzde 85'i hâlâ içeride" dedi.

Birde kendilerince barıştan söz ediyor sahte yüzlü yaratıklar.

Birde kendilerince barıştan söz ediyor sahte yüzlü yaratıklar.

Bunlarin tek hedefi Apo'yu serbest biraktirmak onun icin her denilene riayet eder gibi görünüyorlar. Bende hic sanmiyorum bunlar disari ciksin hepsi. 50-100 tane salak gönderiyorlar onuda girdikleri yerden cikiyorlar bakin esas is yapanlar daha iceride bunlarinki sadece göz boyamak.

PKK'lilar devleti çok aciz gibi görüyolar.Oysaki onlar BBG'evi gibi her an gözetleniyolar.
Devlet A-B-C plani uygular,baktiki olmadi Z planini bir uygulamaya koyarki,neye ugradiklarini sasirir bu düzenbazlar...

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Hükümetin bakanları mı teröristlerin mi ?
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    4K
PKK'lı teröristlerin şok telsiz diyalogları!
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    3K
Soyu Tükenmiş Hayvanları Geri Getirebilmek
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Ansiklopedi
  • 0    728
Geri