Chp'nin boyalı parkına tepki büyüyor !

Bu konuyu Komik resimler bölümüne açtım. Çünkü gerçekten çok komik. Hükümeti ayakkabı kutusuyla hırsızlıkla suçlayanlar ellerine imkan geçtiğinde neler yapabileceklerini de bir kez daha ıspat etmiş oldular. Dünyada eşi benzeri olmayan...

 1. #1
  Üyelik tarihi
  16.04.2013
  Mesajlar
  4.359
  Beğendi
  283
  Beğenildi
  670

  Chp'nin boyalı parkına tepki büyüyor !

  Bu konuyu Komik resimler bölümüne açtım. Çünkü gerçekten çok komik. Hükümeti ayakkabı kutusuyla hırsızlıkla suçlayanlar ellerine imkan geçtiğinde neler yapabileceklerini de bir kez daha ıspat etmiş oldular. Dünyada eşi benzeri olmayan bir durum. Acınacak bir konu ama insan gülmekten de kendini alamıyor

  Bunlar halkı hep kandırdılar her zamanda kandıracaklarını düşünen zavallı bir zihniyet. Milleti heralde boya ile çimeni ayıramayacak kadar gerizekalı sanıyorlar ki böyle saçma sapan bir iş yapmışlar. Ne diyelim. Chp'den başka kimsenin de aklına gelmezdi (!) hakkını vermek lazım


  Tepki büyüyor: Kılıçdaroğlu o projeyi açmamalı  İzmir’in Narlıdere İlçesi’nde Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla açılışının yapılması planlanan projenin etrafının CHP'li belediye tarafından boya ile yeşillendirmesi tartışma yarattı. İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Narlıdere Belediyesi’nin ortak çalışmasıyla yapılan Yaşar Kemal Kültür Sanat Vadisi Rekreasyon Alanı’ndaki yamaç bölgenin ’Hydroseeding’ sistemi kullanılarak yeşillendirilmesi tartışmaya yol açtı. 4 Kasım’da yapılması planlanan açılışa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılması beklenirken, bazı çevreler çalışmaya tepki gösterdi. AK Parti Nalıdere İlçe Başkanı Aslan Bilgi, Kılıçdaroğlu’nun açılışa katılmaması gerektiğini savundu.

  AK Parti Narlıdere İlçe Başkanı Aslan Bilgi, şöyle dedi: "Bu bölgenin yapılaşması için buradaki vatandaşlara 7 yıl önce söz verilmiş, çalışmalar 2.5 yıl önce başlamış ve bu sürenin büyük çoğunluğu boş geçirilmiş, son 15 günde bitirme aşamasına gelinmiştir. Biz isterdik ki burada her şey doğal olsun, doğaya zarar verilmeden yapılsın. Buradaki insanlar da bunu bekliyor. Ama maalesef açılışa sayın Kılıçdaroğlu da geleceği için burayı yetiştiremediler, yattılar, son 15 günde bu alanları boyayarak yeşillendirdiler. Biz bu işin sahtekarlığına karşıyız.

  CHP belediyeciliği burada maalesef sınıfta kalmıştır. Ben şunu sormak ediyorum, sayın Kılıçdaroğlu boyama bir zeminde yapılan çalışmayı nasıl gelip açacak, hangi cesaretle açacak? Burada vatandaşa ne söyleyecek? Bastığı yerde çim olmadığı halde, toprağa basıp çimmiş hissi mi alacak? Bunu buradaki vatandaşlar da merak ediyor."

  Rekreasyon alanın bulunduğu alanın heyelan bölgesi olduğunu belirten Başkan Bilgi, orada istinat duvarı bulunmadığını söyledi.

  Bilgi, şöyle devam etti: "Allah korusun yarın kuvvetli bir yağmur yağsa buradaki binalar kayar gider. Zamanında biz uyardık, buraya istinat yapılması için ama kimseye dinletemedik. Dinlemedikleri gibi insanları aldatıp yeşili boyayla sağlamaya çalıştılar. Bir Genel Başkanın buraya gelip açılış yapmasına karşıyız. Burayı cezalandırıp. Buraya gelmemeli, bu hataları düzelttirmeleri lazım. Bir Genel Başkan’a bu yakışır’ dedi.

  Rekreasyon alanı yakınındaki apartmanda oturan 55 yaşındaki Nejat Cengiz, çalışmaların istedikleri şekilde yapılmadığını ileri sürerken şöyle dedi:

  "Beyaz Vadi Projesi uygun olmadı. Yapamadılar. Ben bu işi bilmediğim halde buranın oynak zemin olduğunu, bu işin olmayacağını da biliyordum. Bunu bile bile yaptılar, bu kadar kısa sürede açılacağını düşündüler. Ama yapamadılar. Bunu anlayınca da alanı yeşile boyadılar. Buraya çim ektiler, sulamadılar, kuruttular sonra tekrar çim ektiler. Eğer yapacaksanız bunu söyleyin en azından masrafa girmeyin. Sadece benim oturduğum sitede 195 hane bulunuyor. Spor aletlerinin istenmediğini söylediler, oyuncak getirdiler."
  Ugur Bunu beğendi.
  Chp'nin boyalı parkına tepki büyüyor !

 2. #2
  Üyelik tarihi
  16.04.2013
  Mesajlar
  4.359
  Beğendi
  283
  Beğenildi
  670
  Alkışlıyoruz ! Milletçe alkışlıyoruz

 3. #3
  Üyelik tarihi
  08.04.2013
  Mesajlar
  4.280
  Beğendi
  744
  Beğenildi
  564
  Şimdi bu boya mı Hydroseeding mi?

 4. #4
  Üyelik tarihi
  16.04.2013
  Mesajlar
  4.359
  Beğendi
  283
  Beğenildi
  670
  Chp nin yeşillendirme çalışması

  Chp'nin boyalı parkına tepki büyüyor !

 5. #5
  Üyelik tarihi
  08.04.2013
  Mesajlar
  4.280
  Beğendi
  744
  Beğenildi
  564
  Boya ve heedroseeding farklı şeyler.

  Belgeselini izlemiştim, Panama Kanalı da bu şekilde yeşillendirilmişti.

  Chp'nin boyalı parkına tepki büyüyor !

Facebook Yorumları

Hızlı Cevap

Sitemize üye olmadan konulara yorum yazabilirsiniz.
Ba$kentimiz? 2 kere yazın,arada bo$luk bırakın

Konu Bilgileri

Bu Konu için Etiketler