Chp'nin boyalı parkına tepki büyüyor !

MURATS44

Super Moderator
Bu konuyu Komik resimler bölümüne açtım. Çünkü gerçekten çok komik. Hükümeti ayakkabı kutusuyla hırsızlıkla suçlayanlar ellerine imkan geçtiğinde neler yapabileceklerini de bir kez daha ıspat etmiş oldular. Dünyada eşi benzeri olmayan bir durum. Acınacak bir konu ama insan gülmekten de kendini alamıyor

Bunlar halkı hep kandırdılar her zamanda kandıracaklarını düşünen zavallı bir zihniyet. Milleti heralde boya ile çimeni ayıramayacak kadar gerizekalı sanıyorlar ki böyle saçma sapan bir iş yapmışlar. Ne diyelim. Chp'den başka kimsenin de aklına gelmezdi (!) hakkını vermek lazım

Tepki büyüyor: Kılıçdaroğlu o projeyi açmamalı​

İzmir’in Narlıdere İlçesi’nde Kılıçdaroğlu’nun da katılımıyla açılışının yapılması planlanan projenin etrafının CHP'li belediye tarafından boya ile yeşillendirmesi tartışma yarattı.
kilicdaroglu-o-acilisa-katilmamali-1476804828-5896.jpg kilicdaroglu-o-acilisa-katilmamali-1476804828-5896.jpg

İzmir Büyükşehir Belediyesi ile Narlıdere Belediyesi’nin ortak çalışmasıyla yapılan Yaşar Kemal Kültür Sanat Vadisi Rekreasyon Alanı’ndaki yamaç bölgenin ’Hydroseeding’ sistemi kullanılarak yeşillendirilmesi tartışmaya yol açtı. 4 Kasım’da yapılması planlanan açılışa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katılması beklenirken, bazı çevreler çalışmaya tepki gösterdi. AK Parti Nalıdere İlçe Başkanı Aslan Bilgi, Kılıçdaroğlu’nun açılışa katılmaması gerektiğini savundu.

AK Parti Narlıdere İlçe Başkanı Aslan Bilgi, şöyle dedi: "Bu bölgenin yapılaşması için buradaki vatandaşlara 7 yıl önce söz verilmiş, çalışmalar 2.5 yıl önce başlamış ve bu sürenin büyük çoğunluğu boş geçirilmiş, son 15 günde bitirme aşamasına gelinmiştir. Biz isterdik ki burada her şey doğal olsun, doğaya zarar verilmeden yapılsın. Buradaki insanlar da bunu bekliyor. Ama maalesef açılışa sayın Kılıçdaroğlu da geleceği için burayı yetiştiremediler, yattılar, son 15 günde bu alanları boyayarak yeşillendirdiler. Biz bu işin sahtekarlığına karşıyız.

CHP belediyeciliği burada maalesef sınıfta kalmıştır. Ben şunu sormak ediyorum, sayın Kılıçdaroğlu boyama bir zeminde yapılan çalışmayı nasıl gelip açacak, hangi cesaretle açacak? Burada vatandaşa ne söyleyecek? Bastığı yerde çim olmadığı halde, toprağa basıp çimmiş hissi mi alacak? Bunu buradaki vatandaşlar da merak ediyor."

Rekreasyon alanın bulunduğu alanın heyelan bölgesi olduğunu belirten Başkan Bilgi, orada istinat duvarı bulunmadığını söyledi.

Bilgi, şöyle devam etti: "Allah korusun yarın kuvvetli bir yağmur yağsa buradaki binalar kayar gider. Zamanında biz uyardık, buraya istinat yapılması için ama kimseye dinletemedik. Dinlemedikleri gibi insanları aldatıp yeşili boyayla sağlamaya çalıştılar. Bir Genel Başkanın buraya gelip açılış yapmasına karşıyız. Burayı cezalandırıp. Buraya gelmemeli, bu hataları düzelttirmeleri lazım. Bir Genel Başkan’a bu yakışır’ dedi.

Rekreasyon alanı yakınındaki apartmanda oturan 55 yaşındaki Nejat Cengiz, çalışmaların istedikleri şekilde yapılmadığını ileri sürerken şöyle dedi:

"Beyaz Vadi Projesi uygun olmadı. Yapamadılar. Ben bu işi bilmediğim halde buranın oynak zemin olduğunu, bu işin olmayacağını da biliyordum. Bunu bile bile yaptılar, bu kadar kısa sürede açılacağını düşündüler. Ama yapamadılar. Bunu anlayınca da alanı yeşile boyadılar. Buraya çim ektiler, sulamadılar, kuruttular sonra tekrar çim ektiler. Eğer yapacaksanız bunu söyleyin en azından masrafa girmeyin. Sadece benim oturduğum sitede 195 hane bulunuyor. Spor aletlerinin istenmediğini söylediler, oyuncak getirdiler."

Alkışlıyoruz ! Milletçe alkışlıyoruz hahaha

Şimdi bu boya mı Hydroseeding mi?

Chp nin yeşillendirme çalışması

Bunlar da ilginizi çekebilir...
CHP Zihniyetinin Dış Politika Sanrıları
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 0    2K
CHP'nin yeni amblemi
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Foto Galeri
  • 15    9K
CHP'li vekilin evinin önüne tezek döküldü!
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Güncel
  • 0    4K
CHP'nin terörist aşkı ve Pelin Batu! - Süleyman ÖZIŞIK
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Sohbet Odası
  • 0    3K
Geri