2017 Anayasa Değişikliği Referandumunda Ne Oy Kullanacaksınız?

2017 Anayasa Değişikliği Referandumunda Ne Oy Kullanacaksınız?

• Kullanılan toplam oy
    14
Kılıçdaroğlu da evet diyor da bakmayın utanıyor hahaha

Merhaba arkadaşlar öncelikle herkesin görüşüne saygı duyuyorum, burada sadece kendi anlam veremediğim ve beni düşündürten konuları paylaşmak istiyorum...
Dün akşam Haber Türk kanalındaki Cansu Canan Özgen'nin sunduğu Öteki Gündem adlı puroğramı izliyordum. İzleyenler bilir her akşam başka bir konu ele alır ve tarih ve gerçek araştırmacı tarihcileri Dr. ları Doç. leri vs.vs. konuk edip tartışılır...
Dün akşam Doç. DR. Teyfur Erdoğdu konuk oldu. Avrupa ve Türkofobi, Türk düşmanlığının kaynağı, Batının Türkiye algısı vs. vs.
Sonuç olarak elle tutulur, ispatlanır bir gerçek, 1000 yıllık düşmanımız olan batı neden hayır için uğraşıyor ?
Neden Evet... Neden hayır denileceğini bilmeden sosyal medyalarda çoğu cahil algı kopyala yapıştırla başkalarının karalamalarını paylaşıyor, sırf kişiye istinaden...
Sorsan: 2+2 kaç eder? bilmezler, boylarından büyük paylaşım yaparlar...
Bir şeyi destekliyorsan o konu hakkında güncel değil tarihsel bilgin olacak...
Geçen bir muhabbete tanık oldum sözde çok bilgili birkaç şahıs hayırı destekliyor ama sadece Cumhurbaşkanımızdan karalayıcı, iftira şeklinde ithamlarda bulunuyorlar...
Dinledim dinledim ve dedim ki : bana belge veya bu dediklerinizi doğrulayacak ne sunabilirsiniz...
Sustular...
Medeniyet diye ortalığı yıkıyorsunuz...
Savunduğunuz algının da iktidarlik dönemleri oldu... O zamanlar da medeniyet algınız nasıl ilerledi?
Birçok laf kalabalığı teyyareden sözler ettiler ama hiç biri almak istediğim cevap değildi...
Müsade ederseniz ben sorduğum soruları kendi desteklediğim parti zamanından kendi gözümle yaşayarak bizzat net ve gerçek şekilde cevaplayayım...
-Kronik bir rahatsızlığım var ve ilacımı sürekli kullanmam gerekir küçük yaşımdan beride kullanıyorum..
param olduğu halde alamazdım....
Ve pahalı bir ilaç heyetle rapor gerektiren, raporla almam icab eden bir ilaç. Allah biliyor ya çektiklerimi günlerce okula gidemeyip evde halsiz yattıkları mı sigorta hastanelerinde ilaç yazdırmaya rapor çıkarttırmaya ve ve ve sigortanın eczane sırasında 2 gün bekleyerek temin etmeye çalıştığım anlari... Allah'ım sen bir daha yaşatma o günleri...
Şimdi Geldiğimiz noktayı yazmayacağım anlayan anlar... Medeniyet hastanelerin ve vatandaşın şu anki sağlık aşamasındaki rahatlığıdır...
Medeniyet yoldur... Ulaşımdır... (Elma Dağı yolu) hiç bu yoldan önceden giden var mı... Ben çok gittim ne zorluklarla ne korkularla... Birde şimdi gidilsin... Medeniyet Bolu dağı tüneli... Hiç bitmeyecek sanılan o tünel... Marmaray... Vs.Vs..
Medeniyet Okuldur... Yeni nesil bilmez önceden kitapları parayla alırdık yetmezdi biterdi kırtasiyelerde, gider arkadaşların kitaplarından fotokopi çektirirdik... Şaka gibi ya, heyt be...
Bunun gibi birçok şey yaşadı bu TÜRKİYE...
Hangi parti halkını düşünüp icraatta bulundu...
Lafın kısası EVET Mİ? hayır mı?...
Yok Yok Dostu da düşmanı da iyi biliriz...
Ama batı hayır diyor...
BİZ EVET DEMELİYİZ...
Şimdi diyeceksiniz ki : Sen çok mu biliyorsun ?
Estağfurullah ben asla BİLMEM, sadece gördüklerimi ve yaşadıklarımı yazıya döktüm...
Şairin de dediği gibi...
...SÖZ SÖYLEMEK İRFAN İSTER, ANLAMAK İNSAN...

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Naim Süleymanoğlu (1967-2017)
  • Ugur
  • Ugur,
  • Biyografiler
  • 0    1K
2018'de Kalkan Uçak 2017'de İndi
  • Ugur
  • Ugur,
  • İlginçler
  • 0    1K
29 Aralık 2017 Cuma Hutbesi - Eşsiz sermayemiz : ÖMÜR