22'den 92'ye Aradaki fark..

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
856391162840.jpg 856391162840.jpg

Irak'ta 92 yaşındaki bir çiftçi, kendisinden 70 yaş küçük bir kızla evlendi. Dedeyle birlikte iki torunu da düğün yaptı
Irak'ın Samarra bölgesinde bir köyde çiftçilik yapan 92 yaşındaki Musali Muhammed El Mucamay, kendisinden 70 yaş küçük 22 yaşındaki Muna Muhlif El Cuburi'yle evlendi. 16 ve 17 yaşında iki torunuyla beraber perşembe akşamı üçlü düğün yapan dede, köyü Gubban'da düzenlenen törende, "kendimi 20 yaşında gibi hissediyorum" dedi. Beraber 16 çocuk yetiştirdiği 58 yıllık ilk karısını 3 yıl önce kaybeden El Mucamay, torunlarının düğünlerini özellikle ertelettiğini ve böylece aynı gün evlenebildiklerini söyledi. 4 saat süren düğüne bölgenin önde gelenlerinin de katıldığı bildirildi.

Kaynak:Haber365

kız, suriyeden kaçmıştır. Burda çok böyle şeyler. yaş önemli değil. az para varsa gerisi kolay.

Tamamen para icin yapilmis bir evlilik. Birkac sene sonra adam olunce mirasi kadina kalir. Alan memnun veren memnun.:)

Yakinda morugun boynuzlari uzamaya baslar

hahahahahahahahaha

para için olması bir yana, burda öyle bir ortam var ki. Suriyeden kaçanlar mülteci kampında kalıyor. Kampın durumuda rezalet ötesi rezalet. Ben gördüm bu kampı. İnsanlar wc ye gitmek için 1 km yok gidiyorlar. su almak için 1 km yol gidiyorlar. çadırların içi perişanlık. hepsinden önemlisi glip evlenme vaadiyle kızları alıp götürüyorlar. Ne yazıkki evlenmek için iyi niyetli olanların oranı yüzde 5. Kalanı kötü yola düşüyor. bu kızların tek umudu sağlam birini bulup evlenmek. Yaş falan önemli değil. Sadece güvende olabilecekleri biryer. Para falan olmasa da olur ama paralı biri olunca ayrı tabi. Acaba bu dedenin kaç tane karısı var.

Evlilik bahane, arap müslüman milletinde cogunun akli uckurunda. Baska düsündükleri birsey yok.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Hayvanlar Neden Kış Uykusuna Yatar?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Genel Kültür
  • 0    200
Kediler Neden Mırlar?
  • Ugur
  • Ugur,
  • Genel Kültür
  • 0    221
Togg’a Yıl Bitmeden Zam Geldi