Kuş Görünümlü Armut

Bursa'da kuş şeklindeki armut görenleri şaşırttı. Bir armut ağacında yetişen yeşil kuş görünümlü armut, herkesi hayretler içinde bıraktı. Armuttan kuşun gagası ve gözleri bile belli oluyor. Gürsü ilçesinde armut hasadı yapılırken, kuş...

 1. #1
  Kuş Görünümlü Armut
  Bursa'da kuş şeklindeki armut görenleri şaşırttı. Bir armut ağacında yetişen yeşil kuş görünümlü armut, herkesi hayretler içinde bıraktı. Armuttan kuşun gagası ve gözleri bile belli oluyor.

  Kuş Görünümlü Armut

  Gürsü ilçesinde armut hasadı yapılırken, kuş şeklinde bir armut görüldü. İlginç armudu görüp tarla sahibine haber veren işçi gözlerine inanamadı.

  Kuş Görünümlü Armut

  Gagası, gözleri bile olan armut, tombul yeşil bir kuşa benziyor. Armudu görenlerin hayretler içinde kaldığını söyleyen tarla sahibi Mehmet Hanefi Aslan, "Armut hasadına başladık. Armut toplayan işçilerden biri, kopardığı armudun kuşa benzediğini fark etmiş. Sonra bize gösterdi. Armut tıpkı kuşa benziyor. Allah’ın bir hikmeti. Armudu gören arkadaşlarım şaşırıp kaldılar. Gözlerimize inanamadık" dedi.

  Kuş Görünümlü Armut


  Kuş Görünümlü Armut
  deniz feneri, Kaptan43 Bunu beğendi.

 2. #2
  Görünce inanamadim, sanki birisi eliyle kusa benzetmis gibi geldi. Allahin hikmeti iste istedigi seye ol demesi yeterli.
  deniz feneri, Ugur Bunu beğendi.

 3. #3
  Allah herşeye kadirdir bu ne ki insan kendine bakmıyor mükemmel yaratılmışken bir armutun kuşa benzemesinde çok şaşılacak birşey yok aslında
  Kaptan43, Ugur Bunu beğendi.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)