National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar

Konya, Beyşehir'de bir balıkçı donmuş göle ağ atıyor. Beyşehir Gölü, Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü. Tıknaz İzlanda atları kendine has bir görünüme sahip. “Gördüğüm en nazik, en meraklı atlardı bunlar,” diyor fotoğrafı çeken Peter...

 1. #1
  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar
  Konya, Beyşehir'de bir balıkçı donmuş göle ağ atıyor. Beyşehir Gölü, Türkiye'nin en büyük tatlı su gölü.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Tıknaz İzlanda atları kendine has bir görünüme sahip. “Gördüğüm en nazik, en meraklı atlardı bunlar,” diyor fotoğrafı çeken Peter Izzard.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Fotoğrafçı Fabrice Dudenhofer, Küba’nın Jardines de la Reina bölgesinde bir timsahla burun buruna gelmiş.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Papua Yeni Gine açıklarındaki Bismarck Denizi’nde yavru bir denizkaplumbağasının çarpıcı pozu.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Kum tarafından yutulmuş bu ağaç, İspanya, Tarifa için sıradışı olmasa da, bu gezgin için etkileyici bir manzara.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  İspanya'da bir at ve binicisi, Aziz Anthony'i onurlandıran bir ritüel için ateşin içinden geçiyor.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Hawaii'de dumanı tüten bir volkanın katmanları arasından gözüken parlak kırmızı lav denizle hoş bir tezat oluşturuyor.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Amerikan Samoası’nda çekilen bu fotoğrafta mercan resifleri, inanılmaz derecede berrak suyun altında gözüküyor.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Hindistan’ın Andaman Adaları’nın yağmur ormanlarında yalnız bir fil, yanında küçük kaldığı ağaçların arasından yürüyor.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Venedik’te bir kuğu, kanala yansıyan manzarayı bükerek ilerlerken tablo gibi bir fotoğrafa ortam hazırlamış.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Venezuela’nın Roraima Dağı yeşil bitki örtüsünün arasından ve bulutların üstünde görünüyor.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Tayland Körfezi’nde bir balık sürüsü, balina köpekbalığını çevrelemiş. Balina köpekbalıkları bilinen en büyük balık türü.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Bir dev panda ve yavrusu Çin Dev Panda Koruma ve Araştırma Merkezi'nde yaşadıkları çevreyi keşfediyor.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Beyşehir’de bir çoban, karda keçilerini güdüyor. BM verilerine göre Türkiye’de 65,5 milyon küçükbaş hayvan bulunuyor.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar  Patagonya'nın suyla kaplı mermer mağaraları, fotoğrafçı Clane Gessel'in objektifine böyle yansımış.

  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar


  Kaynak: National Geographic Türkiye
  deniz feneri, Kaptan43 Bunu beğendi.

 2. #2
  National Geographic Fotoğrafçılarından Muhteşem Fotoğraflar

  Güzelmis, su ne kadar berrak.
  deniz feneri, Ugur Bunu beğendi.

 3. #3
  Muhteşem manzaralar Rabbim ne kadar güzel yaratıyor hayran kalmamak imkansız maşaallah
  Kaptan43, Ugur Bunu beğendi.

Facebook Yorumları

Konu Bilgileri

Şu An Görüntüleyenler

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bu Konu için Etiketler