İlginç Atlantis Gerçekmi?

MURATS44

Super Moderator
-Cole-Thomas-The-Course-of-Empire-Destruction-1836.jpg -Cole-Thomas-The-Course-of-Empire-Destruction-1836.jpg

Atlantis insanlık tarihinin en büyük muammasıdır…
Efsane şöyle baslar; zamanımızdan 11.500 yıl kadar önce genellikle bir çoklarının Atlas Okyanusunda olduğunu iddia ettikleri bir kıta varmış. Bu ülke insanlığın, özellikle beyaz-Ari ırkın doğduğu ve çok üstün bir uygarlığa yükseldiği bir adaymış. Büyüklüğü Libya ye Asya (Anadolu)’nın toplam alanından daha genişmiş. Burada Güneş’e tapan bir dini ve teknolojide çok gelişmiş bir ilmi benimsemiş, çok yüksek kültüre sahip ve çok uygar bir millet yaşarmış… Atlantisliler, Avrupa, Akdeniz, Karadeniz, Hazar Denizi ve Orta Amerika kıyılarına yaptıkları seferler ile ora halklarına bu uygarlıklarını aşılamış ve koloniler tesis etmişlerdi.
Buyrun İzleyelim:

BÖLÜM 1:

BÖLÜM 2:

BÖLÜM 3:

BÖLÜM 4:

BÖLÜM 5:

Atlantis ve MU kitasi bana mantikli geliyor. Kitalar olusabiliyorsa bir sekilde yok da olmus olabilirler.

5 milyon yıl önce çok büyük depremlerle şu an ki harita oluşmuş. Ve bilimadamlarında ıspatlanan gerçekler ise kıtalar sabit değil. Kuranı kerimde de yazıyor,

,,,,,, dağların yürüdüğünü.....

kıtalar her yıl 1 cm yaklaşıyor veya uzaklaşıyor. Mu nun kalıntıları bile bulundu ama birileri inkar ediyor.

Yani piramitleri uzaydan gelenlerin yaptiklarini kanitlayacaklar illaki.Misir'li Araplar piramit yapmaktan aciz bir millet,öylemi?

Mısırında uzaylılardan teknik destek almadıklarını da söyleyemeyiz. Binlerce yıllık piramitlerin içinde ufo ve uzaylı resimleri var.

Ufoya benzer görüntûler dogada her zaman için görünür ve o dönemdede görünmüstür muhtemelen.

Yaniliyor olabilirim ama,ben uzaydan birilerinin gelip,piramitleri yaptiklarina filan hiç inanmiyorum.Piramitleri yapanlar uzayli olsaydi,bunca yolu katedmek için çok gelismis teknolojiye sahip olmalari gerekir.Oysa piramitlerdeki ufo ve sözde "Uzayli" resimleri çekiç darbeleriyle yontularak yapilmis.
Bir lazer aletleri bile yokmus garibanlarin :)

o resimleri yapanlar uzaylılar değil ki :) bildiğin mısırlılar hahaha

Tanrıların at arabaları diye bi belgesel izlemiştim. Uzay araçları ve astronot resimleri vardı duvarlarda. Kainatta yalnız olmadığımız kesin. yüce rabbim de

- Ben alemleri ancak bana kulluk etsinler diye yarattım ,,,

buyuuyor. kaç tane alem var acaba? Üstelik dünya küçücük birşey uzaydaki gezegen ve adını bilmediğim cisimler yanında. Hatta ben uzaylılarla çok yakından tanışırım. Birgün ben amerikadayken kaçırdılar beni. uzay araçlarını gördüm. sonrada benden korktular , elimi öpüp özür dilediler. bi daha yapmayız abi dediler. bende acıdım hıyarlara. O gün bugün piyasada yoklar ama ben var olduklarına inanıyorum.

Geri