Hirsizlar Ramazan'ida Kullanmaya Basladilar.

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
Adana'da elinde Kur-an'ı Kerim ile bir eve gelen şahıs, "Sana dua okuyacağım sıkıntılarından arınacaksın" dediği kadının boynundaki altın zinciri çaldı.

Olay, merkez Seyhan ilçesinde meydana geldi. İddiaya göre öğlen saatlerinde bir evin önünden elinde Kur-an'ı Kerim ile geçen şahıs, Dilek Adıgüzel (30) isimli kadına Ramazan ayında sevap olur diyerek dua okumak istedi.

Kadın zanlıya acıyarak evin içine alıp dua okumasını istedi. Bu arada kadına zanlı "Sana dua okuyacağım sıkıntılarından arınacaksın. Ancak gözünü kapatman gerekiyor" dedi.

Bunun üzerine Adıgüzel, gözünü kapattı.Şahıs, üç kez ya Resullah, ya Allah diye diye kadının boynundaki zinciri aldı. Bu arada kadın gözünü açtı ve zincirin olmadığını fark edince 'Zincirim nerede ?' diye sordu.

Şahıs, arkasına düştüğünü söyleyerek kadının arkasında zincirini aramasından istifade ederek kaçtı. Zincirini adamın çaldığını fark eden kadın peşinden koştu ancak yetişemedi. Olay yerine gelen polis, Dilek Adıgüzel'den zanlının eşkalini alarak her yerde hırsızı aramaya başladı.

Olayın şokunu üzerinden atamayan Adıgüzel,elinde Kur-an'ı Kerim olduğu ve dua okuduğu için hırsıza inandığını belirterek, "Zinciri İsviçre'de çalışan eşim 3 bin liraya bana evlilik yıl dönümünde hediye olarak almıştı. Ben depresyondayım bu sıkıntımı dua ile giderebilir diye dua okumasını istedim. Ama o beni soyup kaçtı. Çok üzüldüm altının çalındığına" dedi. Adıgüzel çalınan zincirinin bulunması içinde evde dua etti.

Haber365

çok ilginç. Ramazanı değil Allahın kelamını hırsızlığına alet etmiş. tek kelime yuhhh. bu kadarmı düşer insan?

Senelerdir allahin kelami ile soyuyorlar. Bu da baska bir modeli kactanesi cami adina yardim toplayip zengin oldu bu bir örnek daha niceleri var.

Arkadaslar boyle seyler her zaman olmustur ve olacaktir.Kabede tavaf edenleri bile soyanlar oluyormus diye duyuyoruz.Fakat boyle densizlik yapanlar yuzunden islami vede muslumanlari karalamaya calisan kisiler var.Bu yapilanlarla islamin hic alakasi olmadigini yazmama bile gerek yok sanirim.Zaten boyle seyleri one surerek ''goruyormusunuz adam haci,hoca ama yaptigina bak'' zaten sevmedigi islami karalamaya calisiyor.Aslinda adamin namazda gozu yokki ezanda kulagi olsun,oylelerininki sadece inanmadiklarini baskalarinada bulastirmaya calismak.

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Ramazan Geldi Ramazan
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Video Galerisi
  • 3    1K
15 Haziran 2018 Cuma Hutbesi - Ramazan Bayramı
  • MURATS44
  • MURATS44,
  • Dini Konular
  • 0    2K
25 Mayıs 2018 Cuma Hutbesi - Oruç ve Kur'ân ayı RAMAZAN