Sıla Yolu Kapıkule ve Diğer Gümrük Kapılarını Canlı İzleyin – 2022

Kaptan43

5 Yıldızlı Kaptan
""Kamera görüntülerinin internete açık olması gümrük sahalarımız için güvenlik riski oluşturduğundan görüntülerin yayımlanması durdurulmuştur. Sahalarımızdaki yoğunluk durumunu facebook sayfamızdan anlık olarak takip edebilirsiniz.""

Trakya Gümrük ve Dış Ticaret Bölge Müdürlüğü

kapilarimi.jpg kapilarimi.jpg

Goruntuler Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü sitesinden alinmaktadir.

Alttaki gümrük kapilari canli görüntüleride 30 saniyede bir yenilenmektedir.

Hirvatistan ve Cevre ülke gümrük kapilarindan canli görüntüler.

GÜMRÜKLER 7/24 CANLI KAMERALAR​

Horgos - Macaristan'dan Sırbistan'a giriş

Horgos - Sırbistan'dan Macaristan'a giriş

Batrovci - Hırvatistan Sırbistan'a giriş

Batrovci - Sırbistan'dan Hırvatistan'a giriş

Gradina - Sırbistan'dan Bulgaristan'a giriş

Gradina - Bulgaristan´dan Sırbistan'a giriş

Presevo - Sırbistan´dan Makedonya´ya giriş

Presevo - Makedonya´dan Sırbistan'a giriş

Moderatör tarafında düzenlendi:
Gece yarisi olmasina ragmen çok fazla yogunluk var.Allah gurbetçilerimize sabir versin.

28.08.2013 - 23:48:20 itibariyle Kapikule'deki son durumdan bir fotograf.

kapikule.png kapikule.png

Kapikuleden geçtikten sonra sitemizi ziyaret eden gurbetçi arkadaslarimiz varsa,çikis sirasinda yasadigi problemleri bizimle paylasmasini rica ederiz (Mümkünse tarih ve saat belirterek).Üye olma zorunlulugu yoktur,misafir olarak yorumlarinizi bizimle paylasabilirsiniz.Tek yapmaniz gereken sey,yazdiginiz yorumu göndermeden önce güvenlik bölümünde sorulan basit bir soruyu cevaplamaktir.
Tesekkürler.

35 derece sicagin altinda en az 3 km'lik kuyrukta saatlerce bekledik.protesto etmek için kornaya basanlar oldu ama sinirlenen gumruk gorevlileri islemleri dahada yavaslatti

23 agustos 2013, saat 14.00 siralari

haburdan bu trafa geliş gibi. hiç çekilmiyor. 45 sat bekledğimizi biliyorum. sıcakta . üstelik wc sorunu olan bir yer. kontrol noktasının ötesine yapmışlar. geçirmiyorlarda. yine burası iyiymiş.

S.a arkadaslar ben bugün gece yola cikacam ama gümrüklerin hepsi dolu imis tercihim kapikule bizim gurbetciler olarak cilemiz bitmez diyorum bulgar lar gümrük yenilemesi yapiyormus bula bula yaz sonu nu buluyorlar inanin mahsus yapiyorlar herkese saygilar ve slm ayhan.....

S.a arkadaslar ben bugün gece yola cikacam ama gümrüklerin hepsi dolu imis tercihim kapikule bizim gurbetciler olarak cilemiz bitmez diyorum bulgar lar gümrük yenilemesi yapiyormus bula bula yaz sonu nu buluyorlar inanin mahsus yapiyorlar herkese saygilar ve slm ayhan.....

Su an gumruk hala kalabalik gorunuyor. Allah kolaylik versin...

Kalabalik ne demek Ugur üstadim kalabalik hic azalmiyor hala dolu ipsaladada ayni durum var. Edirneye dogru 15km kuyruk var. Allah yardimcilari olsun havayi serinletsin yeter onlara yoksa 35- 40 derece sicakta mahvoluyor insan

Su an gumruk bosalmis gibi gorunuyor.:)

bomboş. bunlarda fazla kalmaz. 1 saate hepsi geçmiş olur ama arkadan gelenler boş bir kapıda , ne şanslıyız derler :)

Bunlar da ilginizi çekebilir...
Kapıkule'de Otopark Uygulaması
  • Ugur
  • Ugur,
  • Sıla Yolu
  • 2    1K
Yer Kapıkule Sınır Kapısı
  • Kaptan43
  • Kaptan43,
  • Sıla Yolu
  • 0    2K
Geri