Sağlık Bu iki baharatı karıştıran düz duvara tırmanıyor- Etkisini duyan hemen deniyor

Prof. Dr. Osman Müftüoğlu tarafından önerilen iki baharat bilinen tüm ezberleri alt üst etti. İşte etkisini öğrendiğinizde vazgeçilmeziniz olacak o iki baharat.​

199338.jpg

Kültürlere göre çeşitleri farklılık göstermekle birlikte besinlerin aromalarını güçlendirmek için binlerce yıldır başvurduğumuz bir yöntem baharat kullanmaktır. Baharatların, yemeklerimize kattıkları lezzetin yanında sağlık için oldukça büyük faydaları da bulunuyor.

Besinin korunmasında, sahip oldukları fonksiyonel özelliklerle de hem iyileşme hem de sağlığın korunmasında önemli destekler olarak beslenmemizde genişçe yer tutarlar.

Çorbaya beklenen baharat sadece çorbaya lezzet katmamaktadır. Çorbaya aynı zamanda da şifa katmaktadır.
Baharatların iyileştirici gücünü bilmeyen neredeyse kalmamıştır.

BAHARATLARIN BİLİNMEYEN MUCİZELERİ

Bilim insanları tarafından yapılan çalışmalar baharatların kolesterol ve trigliserid seviyelerini düşürdüğünü, şeker hastalarında kan şekerini düzenlediğini, kanı sulandırdığını, iltihap giderici etkilerinin bulunduğunu ve kanser gelişimini de önleyebileceğini ortaya çıkarmıştır.

Tüm bu sağlık için yararlarının yanında oldukça lezzetli olan baharatları doğru kullanım şekilleriyle tükettiğimiz takdirde çok daha fazla faydasından yararlanmak mümkün olmaktadır.
fazla tüketmeyin. Hazırsanız Osman Müftüoğlu'nun sizi uçuracak tarifini veriyoruz...

BU KARIŞIM DÜZ DUVARA TIRMANDIRIR

Bazı rahatsızlıkları dile getirirken utanabiliyoruz. Bunlardan biri olan cinsel isteksizlik her yaşta görülebilen genetik bir hastalıktır. Sizin de bu şikayetiniz varsa mutlaka bu karışımı denemelisiniz. Osman Müftüoğlu tarafından önerilen bu besin ile düz duvara tırmanacaksınız. Tek kaşık ile vücudunuz baştan aşağı enerji ile dolacak. Hazırsanız merak edilen tarifi veriyoruz.

İŞTE OSMAN MÜFTÜOĞLU'NUN GİZLİ TARİFİ
Osman Müftüoğlu tarafından hazırlanan bu karışımı hazırsanız veriyoruz. Karabiber ile zerdeçalın gücünü birde böyle test edin:


HANGİ MALZEMELER GEREKİYOR?

Karabiber
Zerdeçal
Su


HAZIRLANIŞI

İlk olarak 1 tatlı kaşığı karabiberi kaseye atın. Ardından 3 tatlı kaşığı zerdeçalı içine atın. Ilık bir su boşaltın ve karışımı karıştırın. Ardından bu her sabah için. Bu sayede tükenmek bilmeyen bir enerjiye sahip olacaksınız.


Kaynak
 
Geri