Darbe girişimi sonrası ülkeler ne dedi? DÜNYA ŞOKTA !!!

MURATS44

topragizbiz.com
-
-Amerika : Erdoğani indirebilseydik müslümanlar kaybedecek biz kazanacaktik.plani erdoğan ve türkler bozdu.40 yillik yapilanma 4 saatte bitti.

-İsrail : Büyük projemiz bozuldu.erdoğanin ne yaptiğini anlamak mümkün değil önce israile sonra amerikaya meydan okudu.türkler korkutucu.

-İngiltere : Bütün müslüman ülkelerin yönetimini değiştirdik.erdoğan tek başina meydan okuyor.planlarimiz olmadi.türkler çok cesur.

-Almanya : Erdoğanli türkiyenin büyümesine engel olamiyoruz.türkler durdurulamiyor.

-Fransa : Erdoğan 10 yil daha devam ederse avrupa türkiyenin çok gerisinde kalacak.

-Ermenistan : Türklerin büyümesi korkutucu.dünyaya meydan okuyorlar.ölmekten korkmayan tek millet.Birileri türkleri durdursun artik.

-Çin : Türkler bizi de yenmişlerdi.şimdi ortadoğuya hükmediyorlar.erdoğan çok cesur.

-Çeçenistan : Türkleri kimse yenemez.esir alamaz.şehit olmak için birbirleriyle yarişiyorlar.amerikan işgalcilerini bir gecede yok ettiler.

-Türkmenistan : Türkiye dünyayi yönetiyor.her ülkede söz sahibi erdoğan dünya lideri oldu.

-Azerbeycan : Türkiyeden başka lider ülke tanimayiz.erdoğan ne isterse yapmaya haziriz.

-Lübnan : Biz darbecilerden kaçtik.türkler ölüm pahasina üstlerine gitti.bu milletin yenilmesi imkansiz.amerika işgalini yok ettiler.

-Katar : Erdoğan çok cesur.önce israil sonra amerikaya meydan okudu.türkiyenin yanindayiz.ekonomik olarak ne isterse yapariz.

-Suudi Arabistan : Müslümanlarin duasi erdoğan ve türkiyeye kocaman yürekli insanlar.allah yardimcilari olsun.kahraman bir millet.

-Rusya : Erdoğan işgalcilerin planlarini bozdu. Türkiye ile işbirliği yapmak zorundayiz.Türkler çok cesur tanka mermiye karşi ölüme koştular.türk milleti kahramanca işgalcileri yok etti.türkler vatanlari için ölüme giderler.

-Pakistan : Erdoğan bizi yönetsin 5 yilda dünyaya hükmederiz.türkler bir sözüyle ölüme koştular

-TÜRKİYE : Biz bitti demeden bitmez.bütün etaplarinizla gelin.şehit olmak için bekleyen milyonlar var.
Bağimsizliğimiz için herkesle savaşiriz.ölürüz yinede teslim olmayiz işgalcilere.dünya titreyecek türk destani yeniden yazilacak.osmanlinin torunlari dünyaya bir daha hükmedecek. Allah bize yeter.
 

VuSLaT

Aktif Üye
İSTANBULDAKİ insan selini gören,bütün dünya şokta aynennnnnnnnnn hahaha
İşte budur VATAN,TOPRAK,BAYRAK sevgisi, hiçbir millette yoktur bu vatan aşkı:)
 
Üst